Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi az a dolog az életedben,...

Mi az a dolog az életedben, amitől úgy érzed, nem tudsz haladni/fejlődni?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok másokat mi "köt gúsba". Mi az, ami megállít, vagy csak lefékez.


Hogy ne legyen egyoldalú, leírom a sajátom. Engem a még feldolgozás alatt álló traumáim (főként gyerekkori), néhány fóbiám és a depresszióm akadályoz leginkább. Próbálok tenni ezek ellen nap mint nap, de sokszor nehéz.



máj. 29. 16:23
1 2 3
 11/22 Kólauborkával ***** válasza:
66%

Egy ideig a barátaim hátráltattak, aztán inkább csatlakoztak, mert nem hagytam magam.

Tudom csúnya ilyet mondani, de nem baj, ha az ember tosztában van ilyen dolgokkal is. A barát néha hátráltathat is, ha nem is szándékosan csinálja akkor is.

máj. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
69%
Nehéz elkerülni a negatív, pesszimista, megkeseredett embereket. Én vidám vagyok, pozitív, életerős betegen is és folyton nyavalygó emberekbe ütközöm.
máj. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%
Most vajon miért kellett lepontozni? Mivel erdemeltem ki ezt?
máj. 29. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
50%
Still no girlfriend. 28 évesen...
máj. 29. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
82%

Szociális fóbia, szorongás.


Az, hogy olyan országban élek, ahol az egyedülállók hátrányban vannak, nincsenek nagy igényeim, de a kicsi sem elérhető.

máj. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
67%
munkámért járó sz@r fizetésem, cserébe oda az egész napom.
máj. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Katona Dius ***** válasza:
67%
Amint valami problémát megoldok, és úgy érzem, mostmár tudok haladni előre, jön valami, ami visszaránt. Általában anyagi természetűek. Pl férjem lebetegedett hosszabb időre (hónapok), alig kapott valami pénzt táppénzre (a fizetése java része túlórából, pótlékból áll, ami táppénz alatt ugye nincs). Mire sikerült helyreállni kicsit anyagilag, lerobbant a kocsi, lehet javíttatni, az is egy vagyon.
máj. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
67%
Fejlődök én, csak nagyon lassan. Szokásos férfi-nő problémák.
máj. 29. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
67%
Egy alapbetegség korlátoz, hogy jó munkát/munkahelyet találjak. Ez adná talán a jobb életet is.
máj. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Hiába tudom, mennyire rossz és ártó szokás, nem tudok leszokni az állandó halogatásról. Amikor szorul a hurok, beleadok mindent, meghajtom a dolgot, és végül olyan munkát adok ki a kezeim közül, amire büszke is vagyok, illetve (lekopogva) remek visszajelzéseket is kapok rá. Csakhogy, akkor meg ott a plusz stressz is, hogy végzem-e vele időben.

Olyan is volt, hogy visszanyalt a fagyi, mégsem tudok ettől szabadulni.


(79%-os megint visszajött lehúzni mindenkit..)

máj. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!