Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a legnagyobb dolog, amit...

Mi a legnagyobb dolog, amit elértél az életedben? Mi a legnagyobb büszkeséged?

Figyelt kérdés
febr. 28. 14:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
60F, szereto feleseg es csalad (unoka), sajat elet, karrier, haz Angliaban (kifizetve), 2 fullos kocsi, felretett penz, es POLITIKA MENTES elet.
febr. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
#1 Szuper! Gratulálok! :)
febr. 28. 15:22
 3/14 anonim ***** válasza:
60%

A zárkózott gyerekkorom legyőzése, a családsegítő szakmám megszerzése, és párom "megmentése" egy szószkeverő által okozott nagy bajból. De utóbbi - ennél bonyolultabbként- nem igazán kézzelfogható vagy saját lelki boldogságomon kívül mást nem nyújt, a szakmámmal pedig igazából dolgozhatnék jobb pozícióban is.


35/F

febr. 28. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
80%
Illetve mondhatom azt, hogy nagyon sanyarú gyerekkor után huszonévesen megtanultam nagyon keményen kiállni magamért és szembeszállni igazságtalansággal. De ez sem kézzelfogható.
febr. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
74%
Még folyamatban van....39/F :)
febr. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
57%
Semmi, akárhogy agyalok semmi.
febr. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%
Van két diplomám. Egyelőre ennyi.
febr. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
86%
Van rendszeres passzív jövedelmem.
febr. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
83%
Egy korábbi munkahelyemen egy siker elérése. Önmagában az életemben (a magánban) semmi.
febr. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Ahhoz képest, hogy gyerekként tipikusan számkivetett voltam, rossz családi háttérrel felnőttként egészen nyitott és normális ember lettem.


Diploma nélkül is sikerült relatív jó életet összehoznom. Nem vagyok gazdag de nem is nélkülözöm. Saját kis lakásom van, amit szó szerint nulla támogatással hoztam össze albérlet mellett. Erre azért büszke vagyok.


Van hobbim, vannak barátaim. Összességében érdekes embernek tartom magam.

febr. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!