Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 27 évesen álltam a buszon,nem...

27 évesen álltam a buszon,nem néztem hátra,megszólalt egy lány,vigyázz csak öcsi,hátrafordulok,egy 17 év körüli lány volt,ez gáz számomra?

Figyelt kérdés
máj. 28. 22:10
1 2
 11/13 Metionin ***** válasza:
24%
Szard le, én 34 vagyok és sokszor "a kis csaj"-ként hivatkoznak rám random idegenek hasonló szituációkban. Fiatalabbnak nézek ki meg alacsony is vagyok, ez van. Ahol kell, ott komolyan vesznek, az ilyen vadidegenek meg nem érdekelnek, nem fogok nekik magyarázni, hogy amúgy felnőtt vagyok :D
máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
lehet, hogy csak vicces akart lenni. Ha meg bántani akart ismeretlenül, akkor neki vannak problémái magával, s nem veled. Felejtsd el
máj. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolnám, hogy ezzel meg akart alázni. Ez csak egy hétköznapi poén, nem kell többet belelátni.
máj. 29. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!