Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 27 évesen álltam a buszon,nem...

27 évesen álltam a buszon,nem néztem hátra,megszólalt egy lány,vigyázz csak öcsi,hátrafordulok,egy 17 év körüli lány volt,ez gáz számomra?

Figyelt kérdés
máj. 28. 22:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
37%
igen
máj. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
szarul kéne érezzem magam?vagy neki?
máj. 28. 22:15
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Te semmi rosszat nem tettél, ne érezd kellemetlenül magad. Lehet, hogy összekevert valakivel, vagy hátulról fiatalabbnak nézett. Hátulról sok mindenki tűnik más korúnak. Persze az is lehet, hogy csak vicces akart lenni, vagy épp flegma.
máj. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
sajnos több hasonló megalázó szituációba volt részem
máj. 28. 22:18
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Akkor valamit tegyél, hogy légy komolyan vehetö.
máj. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
tinilányok véleményére lennék kiváncsi min jár az agyuk ilyenkor amikor megaláznak valakit így
máj. 28. 23:20
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Gondolom alacsony vagy és vékony. Járj el gyúrni, növessz arcszőrzetet, borosta majd szakáll és nem fog többet gyereknek nézni.
máj. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
73%
Nem ciki, ez ilyen mondás, nem kell magadra venned.
máj. 29. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
18%
"Sajnos nem vagyok màr öcsi, csak fiatalítasz ha együtt làtnak."
máj. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
26%
De jó, hogy törölték a kommentemet mert leírtam az igazat... de jó, hogy szólás szabadság van de az nem fér bele ha valaki kicsit pikánsabban fejezi ki magát.
máj. 29. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!