Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jobb volt az élet 2000-ben?

Jobb volt az élet 2000-ben?

Figyelt kérdés
Gyakran mondogatják, hogy a "régi szép idők"

máj. 22. 22:55
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
67%

10+

Meg mamám is addig élt sokkal jobban, boltvezető volt, takarító lett.

máj. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
67%
Kinek mi. Nekem jobb volt mert ahelyett hogy a munkahelyi dolgokon aggódtam volna, inkàbb 2 éves voltam.
máj. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem a 80-as és a 2000-es évek voltak a legjobbak. (a 70-es években kicsi voltam még)
máj. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
81%

Nehéz erre válaszolni, mert igen is meg nem is.


Akkor: 28 éves voltam, most 52, akkor tele voltam ambícióval, olyan "enyém a világ, ide nekem az oroszlánt is" életérzés, ma meg azért megfontoltabb vagyok, sokszor érzem túl durvának a világot, vagy magamat túl érzékenynek az élethez.

Akkor családi vállalkozásunkban, apám farvizén beevezve dolgoztam, volt Porschém, szerettem élni az életet.

Ma státuszilag beosztott vagyok, más cégében, de nem keresek rosszul, sokkal jobb Porschém van, mint akkor.

Akkor is egy autóbolond és az élet élvezetét kereső "kamaszosan későnérő" voltam, ma is ugyanolyan vagyok.

Akkor volt párkapcsolatom. Ma is van, de nem ugyanaz.

Akkor úgy voltam, hogy még előttem az élet, ma már sajnos a "B oldal" forog.

A két vizsgált időpont között sajnos szenvedtem el családi tragédiát, szakítást, elszegényedést, eladósodást, majd a szarból való kievickélést.

Ma már óvatosabb vagyok a tapasztalataim miatt, akkor bizakodóbb voltam.

Összesítve nem tudnám az akkori vagy a mostani életemet egymás alá-fölé sorolni.

máj. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
67%
14 vagyok, még egy érdekesség, a későnérő mivoltom miatt imádom az éjszakai szórakozóhelyeket, a Nigel Stately bulikat a LOCK-ban vagy a Romkertben. 1998-2013 között olyan zárkózott párkapcsolatban éltem, beleértve a 2000-res évet is, hogy nem tudtam bulizni járni. Most viszont igen, ezerrel, mert a mostani párommal sokkal-sokkal lazább a kapcsolatom.
máj. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
81%
Valamivel sokkal másabb volt: volt akkor is már feszkó, de nem ez a sok plakát(...) miatt.
máj. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Seila ***** válasza:
Azt mondják majdnem olyan volt az élet mint most, csak sokkal lassabban zajlott minden. Ma már felgyorsult világot élünk.
máj. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem jobb volt. Gondtalan áltsulis év volt.
máj. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!