Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy másoknak...

Miért van az, hogy másoknak minden egyből sikerül, míg én meg ritka szerencsétlen vagyok?

Figyelt kérdés

31 éves vagyok, és se saját családom, se gyerekem, se saját házam nincs. Párkapcsolatom az van, de sokat nem érek vele, mivel évek óta nem élünk együtt. Másokkal már max. pár hónap járás után együtt akarnak élni, de én a barátomon nem érzem azt, hogy akár csak egy kicsit is bolondulna értem. Ő nélkülem is tökéletesen elvan.

Másoknak olyan könnyen összejön a házasság, gyerek, meg sok olyan dolog, amiért ők boldogságban élnek. Nekem meg még 31 évesen sem érdemelem meg ezeket a jó dolgokat, amikhez mások már huszonévesen, mindenféle erőlködés nélkül hozzájutnak. Nekem minden csak a szorongás jut, hogy mi lesz velem a jövőben, míg másoknak meg semmi problémájuk sincs az életben, és boldogak, mert mindent elértek már az életben. Állítom másoknak gyerekkel sincs fele ennyi problémája az életben, mint nekem.


ápr. 5. 20:39
 1/5 anonim ***** válasza:
69%
Nekem 35 évesen lett családom. Lakásom és önálló egzisztenciám előbb, de ebben nulla szülői segítség és rengeteg munkám van. És erre büszke vagyok. Miért másoktol várják a fiatalok mindig az életük teljes megoldását? Komolyan és őszintén érdekel.
ápr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja és nő vagyok én is. Előző voltam.
ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez a kérdésed már jó ideje rendszeresen felbukkan. Hidd el, Kérdező, hogy másoknak is van problémájuk, csak nem teszik ki a kirakatba. Nekem is van, nem is kevés, csak nem beszélek róla, az emberek meg azt hiszik, hű de jó nekem. Te folyton előhozod a házasságot meg a gyereket mint a boldogság netovábbját, holott könnyen lehet, hogy az általad annyira irigyelt emberek gyerekkel meg hitellel a nyakukon állandó stresszben élnek, csak nem kötik az orrodra. Ha téged ennyire bánt, hogy a barátod nem hajlandó elköteleződni, gondold végig, érdemes-e együtt maradnotok. Tudom, 31 évesen nem könnyű az újrakezdés, de még egyedül is jobb, mint egy kilátástalan kapcsolatban. Azzal, hogy itt egy-két hetente felteszed ezt a kérdést, nem fogsz előbbre jutni.

N

ápr. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
31 évesen aligha találnék valakit már, mikor mindenkinek családja van.
ápr. 5. 21:19
 5/5 anonim ***** válasza:
69%

feleségem 32 volt mikor megismerkedtünk.


"mikor mindenkinek családja van.2


Nem, nincs mindenkinek családja.

ápr. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!