Miért halt ki ennyire a gyakori kérdések oldala?
Figyelt kérdés
Feltűnt hogy legtöbb kategóriában alig van kérdés és válasz, már privátot is ritkán kapni,időben több tucat volt heti szintenjan. 30. 13:06
1/22 anonim 



válasza:





Nekem az tűnt fel, hogy az emberek kategóriában már sokkal sablonosabbak, időnként meg gusztustalanok a kérdések. Pár éve nagyon izgalmas, elgondolkoztató kérdéseket lehetett olvasni.
2/22 A kérdező kommentje:
A normálisabb emberek eltűntek
jan. 30. 13:23
3/22 anonim 



válasza:





Meg az érdekesebbek.
Amúgy hogyhogy nem használsz pontot a mondat végén?
4/22 anonim 



válasza:





Mert sok a gonosz ember, akik mindenbe bele kötnek.
5/22 anonim 



válasza:





Jobb alternatívák is születtek, ahol aktívabbak az emberek, illetve nagyon sok itt a troll, rosszindulatú ember. Nekem is egyre kevesebb kedvem van itt lenni, mert már aligha látom értelmét válaszolgatni, mert van pár ész nélkül mindenkit lepontozó, meg több szándékos kötekedő.
6/22 anonim 



válasza:





Pontosan ez az, amiről beszéltem: 75%-os lepontozó megint lehúzta az összes választ.
7/22 A kérdező kommentje:
A lehúzás redditre emlékeztet, bár attól függ ha polkorrekt a komment felhúzzák a botok
jan. 30. 14:10
9/22 anonim 



válasza:





Mert
- már vannak jobb platformok, ahol több választ kapsz,
- felfedezték, hogy a google/youtube is létezik,
- Chat GPT.
10/22 anonim 



válasza:





9# A Gyakori akkor is örök klasszikus marad.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!