Hogyan van kedvuk az embereknek tervezni elore 2-3 evre, nem felnek a haborutol?
Figyelt kérdés
origo, index hirportalokon mast se olvasok, csak a haborurol. Olyan sok helyen van habiru a vilagban es veszelyeztetik Europat. De az emberek megis rendeznek pl nyarra futoversenyeket, utazasokat szerveznek. Beiratkoznak iskolaba . Szulnek, tervrznek csaladot alapitani.
Hogy nem megy el az emberek kedve??
Nem felnek?
Ha jon a haboru, akkor mi ertelme van barmit is szervezni??
2024. jan. 28. 14:48
11/12 anonim 



válasza:





Én azt nem értem, hogy az emberek miért a propaganda hazugságait kajálják ahelyett, hogy boldogan élnék az életüket.
12/12 anonim 



válasza:





Milyen sok birka van ezen az oldalon. Sok rosszindulatú buta ember.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!