Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tartasz fontosabbnak az...

Mit tartasz fontosabbnak az életben ?

Figyelt kérdés
Az értéktárgyak gyűjtését ami lehet bármi amit te szeretnél vagy pedig az élmény gyűjtését ami nem mindíg kézzelfogható de mindíg veled marad ?
2023. dec. 28. 19:51
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

#9 szerintem félreértesz engem.


Nem az a gondom, hogy nem tudom ezek a tárgyakat örök megtartani.

Csak addig az enyémek amíg élek.


A gondom ezzel csak az, hogy rengeteg felesleges dolgot veszünk amire nincs is feltétlenül szükségünk ez miatt pedig egy csomó más dologról csúszunk le mert nincs rá pénz.

Pl veszel egy autót ami jóval drágább mint egy másik ami egyébként szintén minden igényedet kielégítené ami a feladatát illeti.


Nem biztos, hogy érthetően írtam le a lényeget.

Vagy csak meg kellene találnom azt az életben ami boldoggá tesz.

2023. dec. 28. 20:45
 12/13 anonim ***** válasza:

Mindkettő, de inkább az első. Nem vagyok egy eszetlenül vásárolgató típus, de szeretek szép helyen lakni, szép dolgokat hordani. Szebbé teszik a hétköznapjaimat. Nyilván sok minden veszít az értékéből vagy értéktelenné válik. De pl a lakást majd örökli a gyerekem.

Utazni is szeretek, de nem vagyok olyan "travel addict" mint sok ismerősöm. Pláne mióta gyerek van.

2023. dec. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Hát, igazából az élmény többet ad, mint egy tárgy birtoklása. Viszont mondjuk ahhoz, hogy jókat autózhassak, előbb vennem kell egy autót, ami alkalmas arra, amire használni szeretném. És mivel nem vagyok gazdag, így mindig igyekszem olyan árkategóriában vásárolni mindent, ami már megfelel az igényeimnek, de még nincs túlárazva.
2023. dec. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!