Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerinted mely esetekben...

Szerinted mely esetekben fontosabb a mennyiség, mint a minőség?

Figyelt kérdés
Általában egy új termék vásárlásakor (legyen az bàrmi), milyen szempontokat szoktál figyelembe venni? Esetleg mely termék drágult meg annyira, hogy szerinted nem is érdemes már vásárolni?
2022. nov. 26. 16:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valami túlárazott, akkor jobb az olcsóbb is, nem kell mindenből a legdrágább...
2022. nov. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
76%
#1 vagyok Szerintem mondjuk legyen a példa ásványvíz, az nem annyira drága. Szerintem pl ásványvízből mindegy melyiket veszed
2022. nov. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%

Egy bizonyos minőség felett már fontosabb a mennyiség.

Vásárláskor mindig megnézem a termék jellemzőit, amik már elérik a nekem szükséges minőséget, azok közül választok egy olcsóbbat

2022. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amikor még az eredeti célját be tudja telesíteni.


Mondok egy példát: a barátomnak vettem egy plüss kifordíthatós polipot, mert ő is vett nekem. Ha tudnátok hányféleképpen lehet elcseszni egy ilyen egyszerű kis plüsst...

[link]

Debilen néz ki, mert rosszul vannak varrva a szemei, alapból rossz volt az arcminta, a csápokban nem volt tömés vagy elcsúszva voltak felvarrva, a méretéhez képest túl sok tömés volt, s nem lehetet rendesen magába fordítani, stb.

A fél megyeszékhelyet összejártam, amíg kaptam egy normálisat.

Az enyém olcsóbb volt. Nincs elválasztva benne a tömés, s így sose oszlik el jól, de legalább cuki. Szóval a célját teljesíti.

2022. nov. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!