Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire gyakori dolog az...

Mennyire gyakori dolog az manapság, hogy egy átlag életet élő középiskolás/huszonéves fiatal nincs fent Facebookon?

Figyelt kérdés
2023. nov. 1. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ritka.
2023. nov. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
A felmérések szerint a 18-23 éves magasabban kvalifikált fiatalok 98%-ának van FB-profilja.
2023. nov. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én most fogom törölni...
2023. nov. 1. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem eléggé gyakori. Valljuk be, a facebook kezd kihalni. Jó, 23 éves vagyok, nekem is van facebookom, de csak arra használom, hogy megnézem az ottani fontosabb értesítéseket, és ott messengeren ér el a legtöbb ismerősöm. Ennyi. A fiatalok nagy része manapság már vagy instát, vagy tiktokot használ, vagy egyáltalán nem érdeklik a lélekromboló közösségi oldalak. Még az idősebbek is átjönnek tiktokra, akkor miről beszélünk? Komolyan, két videó között látok egy-egy Rozika nénit.
2023. nov. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Aki intellektusban valamire is vinni akarja, az a szakmai célokra biztos nem ezeket használja. Ez a privát szféra és a celeb-szféra közösségi médiája, Instával, TikTokkal karöltve.


Mindegy, ki mire használja, a lényeg, hogy használja... A kérdés csak erre vonatkozott, és így pedig az a 98% reális lehet...

2023. nov. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, mit jelent a "használni" szó. Attól még, hogy van, nem biztos, hogy használja. De ez bármivel így van.
2023. nov. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fb nincs, minden mas van
2023. nov. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!