Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Máshol is volt nagy vihar az...

Máshol is volt nagy vihar az éjjel? Lett valami károtok a vihar miatt?

Figyelt kérdés

2023. aug. 5. 08:36
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
:( most is harmadfokú riasztás van Bp-re, nem akarok még egy ilyen éjszakát.
2023. aug. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
2.kerület Bel-Buda. Hatalmas vihar volt itt is, nem tudom okozott-e károkat, mert pont a beton dzsungeles részen élek.
2023. aug. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Zala megye

Nálunk villámárvíz volt és hatalmas felhőszakadás hosszú órákon át, közben úgy verte a víz az ablakom, mintha jég esett volna (és tényleg nem az volt). Általában imádom az ilyesfajta időjárást (engem megnyugtat), de nem a saját szobámban, otthon voltam, és nem voltam teljesen biztos abban, hogy az ottani ablak bírja-e majd a strapát, illetve, hogy lesz-e bármekkora beázás.

Mellette dörgés-villámlás is volt jócskán, bár az első halk moraj volt, az utóbbi viszont olyan intenzív volt, hogy szinte alig volt olyan pillanat, hogy sötét lett volna a szobában. Éjjel sokszor megébredtem a heves esőre, és csak nehezen tudtam visszaaludni utána.

Volt valamikor egy masszívabb áramszünet, de reggelre helyreállt minden. Távol áll tőlem a vihartól való félelem, de tegnap/ma hajnalban ez nagyon is jelen volt.

2023. aug. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Elázott minden. Áram és internetszolgáltatás OFF! Budapest és környéke.
2023. aug. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Nálunk meg a Dráva fog kiönteni hamarosan.... (1km-re lakok tőle)


Az előrejelzések szerint 50cm-el magasabb lesz a vízállás mint a valaha mért legmagasabb....

2023. aug. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
0%
Kiszáradunk!
2023. aug. 7. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
akkora lett a károm, hogy az üsző alig bírt vele
2023. aug. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!