Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért problémáznak ennyit az...

Miért problémáznak ennyit az emberek, ha van egy kis vihar? Felveszel egy pulcsit, viszel egy esernyőt és kész, nem értem a nyavajgást.

Figyelt kérdés
2022. jún. 10. 21:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Az a baj, hogy mostanság nem kis viharok vannak. Nem tudom te merre élsz, de itt errefelé vitt fákat ki, esett olyan eső, hogy beáztak házak, volt ahol bevágott a villám de úgy, hogy vitte a tetőt is. Szóval szerintem érthető az emberek "nyavalygása". Azzal persze semmi gond, hogyha van egy kis szolid vihar és esik, mert kell az eső is és legalább nincs nagyon fülledt meleg.


De szerintem évről évre egyre több az olyan vihar amikor csak nagyobb és nagyobb károkat csinál.

2022. jún. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
13%

#1

És ezekről a nagy viharokról ki is tehet? Maga az ember. Tehát csak azt kapja, amit megérdemel.

A természet nem felejt.

2022. jún. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
A termés miatt mert nem tesz jót a termésnek ha túlöntözi a viharos eső a termelők nem szállíthatnak a boltba gyárakba a bolt nem termel profitot az emberek nem jutnak zöldséghez gyümölcshöz kenyérhez az emberek helytelenül étkeznek nem kerül vitamin a szervezetükbe ez kihat a közérzetükre ezt onnan tudom hogy dicséretes ötös lettem bioszból mert okos vagyok a tanárnő mondta hogy okos vagyok ofő is okosnak tart.
2022. jún. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
A kertes hazaknal az udvarokat elegge szetszedi a vihar, kepes tonkretenni mindent. Nekunk a keritest szetszakitotta a nagy vihar a viragot leverte, szoval elegge nem jo. De aki panelba lakik azt en se ertem miert nem mindegy neki :D
2022. jún. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor repül a cserép, redőny, stb, beázik vmi, belecsap a villám, arra nem jó a pulcsi, esernyő.
2022. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
18%
Én imádom a nyári viharokat. Ha a nyár fele így telne nekem az is jól lenne. Minden felfrissül, kellemesen lehűl. Kedvenc nyári napjaim ezek.
2022. jún. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
4: panelnál a szél letépi az árnyékolót, a redőnyt, rárepít vmit a parkoló autókra, a jég is ki tudja lyukasztani a redőnyt, autóknak se jó. De tavaly nyáron az utcánkban több lakásban még az ablaküvegek is betörtek.
2022. jún. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ miről beszélünk. Itt éppen most volt rohadt nagy vihar jégesővel, ott cseszheted az esernyőt.


Illetve azért mert a vihar egy alapvetően veszélyes dolog villámlással, erős széllel. Ismerősöm még az 1-2 évvel ezelőtti viharkárokat intézi mert szétverte a tetőt, tetőablakot, meg kér kocsijukat a jég.

2022. jún. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%
Mondjuk szerintem csak azt nem érdekli a vihar, aki amúgy is otthon ül a seggén és tökmindegy neki, én azért jobban szeretek kirándulni, utazni jó időben :D
2022. jún. 10. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
NyavaLYgást. Köszönöm.
2022. jún. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!