Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Máshol is volt nagy vihar az...

Máshol is volt nagy vihar az éjjel? Lett valami károtok a vihar miatt?

Figyelt kérdés

2023. aug. 5. 08:36
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Nálunk Budapesten sok fa kidőlt, vezetékeket szakított le, tető cserepeket vitt le a házról. Fák dőltek autókra, és rengeteg beázás van, mert a csatorna nem tudta elnyelni a nagy mennyiségű esőt.


Örülök, hogy van olyan rész, ahol nem okozott nagyobb károkat a vihar. Ilyen nagy és durva vihar nem is tudom mikor volt utoljára…

2023. aug. 5. 09:35
 12/27 anonim ***** válasza:
akkor te budan laksz mert pesten alig van fa. ott meg a hatalmas 11. kerulet meg budafok, campona kornyeke, obuda ami most igy eszembe jut, talan meg 12. kerulet
2023. aug. 5. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
lehet pesten is volt nagy business de mivel sok a haz ezert felfogja a szelet meg szetiranyitja es gyengebb lesz az iranyokban igy nincs akkora kar es ahogy irtak a rollerek sem doltek el, meg semmi
2023. aug. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Igen, a budai oldal, pontosabban a 11. Kerület. Itt pusztított.
2023. aug. 5. 09:51
 15/27 anonim ***** válasza:
hat az mar elkepzelheto hogy poznak doltek ki meg fak az utobbi miatt a poznak meg kocsik mentek tonkre stb.. ezek a keruletek elegge nyiltak nincs annyi lakotelep (meg)
2023. aug. 5. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Én Angyalföldön lakom, azért szerencsére itt rohadt sok fát látok, ha körbenézek :D De lehet most ez a rész szerencsésebb volt, volt már olyan vihar, hogy úgy nézett ki másnap az utca, mint a hányás, mert pl mindenféle szemeteket is szétfújt a szél valahonnan és csupa retek volt a környék.
2023. aug. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Arra keltem fel hajnalban hogy baromi hangosan dörög az ég, úgyhogy kimentem a kutyáért és behoztam a szobámba, mert nagyon fél a dörgéstől. Meg levideóztam hogy szinte folyamatosan villámlott. Utána aludtam tovább. Reggelre elvonult. Kárunk nem lett hála istennek. Nálunk ennyi volt a vihar.
2023. aug. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
3.kerulet,konkrétan bebujtam a takaró alá, annyira félelmetes volt, pedig felnőtt ember vagyok, a kutya is felmaszott mellém az ágyra és ott remegett. Azt hittem belénk csap a villám. A párom éjjel jött haza Kispestrol, majdnem radolt egy fa, elhagyta az első rendszamot is, mert villamarvizben át kellett hajtania egy elontott utszakaszon :(
2023. aug. 5. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy mennydörgés és villámlás volt, esett is rendesen, de károk nem keletkeztek. Annyi volt, hogy kétszer elment az áram egy egy pillanatra, de semmi más.
2023. aug. 5. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Állítólag ma is lehet számítani hasonló kimenetelű viharra. Nem tudom ez mennyire igaz, az időjárás teljesen kiszámíthatatlan. Mindenki vigyázzon magára!
2023. aug. 5. 10:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!