Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet ebben valami zavaró...

Lehet ebben valami zavaró tőlem? Beszólhatnak miatta egyszer?

Figyelt kérdés
Egy egyetem egyik kollégiumának az aljában van valami műhely ahol néhány hallgató dolgozik rendszeresen, kb. minden nap valami járműveken. És van ott egy pad közel, mostanában szinte naponta oda járkálok és ott ülök egy fél órán át és nézem őket hogy milyen jópofák meg milyen ügyesen dolgoznak ott. Eddig még nem szóltak be de már tuti feltűnt nekik mindig ugyanazok vannak ott. Zavaró lehet a jelenlétem nekik? Ti beszólnátok a helyükben?
2023. jún. 18. 12:39
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem szólhatnak be, ha leülsz egy közterületen lévő padra.
2023. jún. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem lehet zavaro, ha tobbszor is es hosszabb idore feltunsz. Az eleg hatborzongato vagy ijeszto lehet.

Talan, ha koszonnel meg nehany szavas beszelgetest kezdemenyeznel, kifejezve erdeklodesedet a munkajuk irant, akkor nem lenne olyan kellemetlen.

2023. jún. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jogilag nem kifogásolható amit csinálsz, viszont simán lehet, hogy majd idővel rákérdeznek, hogy mi a helyzet?

De abból akár még jól is kijöhetsz. Hátha behívnak a műhelybe. :)

2023. jún. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Bevallom, engem picit feszélyezne, ha valaki sokszor/majdnem napi szinten minket nézve, ücsörögne egy padon, relatívan hosszú ideig. Még akkor is, ha nem rossz szándékkal teszi, nekem egy ponton már szinte ijesztő lenne.

Egy próbát tényleg megérne, egy odaköszönés, vagy egy beszélgetéskezdeményezés, de figyelni kell, hogy mennyire fogékonyak rá.


Nem tudom, abban a műhelyben mennyire lehetnek szigorú szabályok (bemehet-e külsős, meg ilyenek), gondolom attól is függ, konkrétan min dolgoznak és azzal milyen célok vannak.

2023. jún. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Minek nézegeted őket? Bitos feltűntik majd nekik hogy állandóan nézed őket rohadt zavaró lehet.
2023. jún. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szerintem ilyet leggyakrabban olyan emberek csinálnak akikkel valami gond van. Például a perverzek. Itt rohadt nagy a megértés de ha valakinek ezt meg kell élnie akkor már rohadtul az intim szféra megsértése, meg egyéb nagy ívű dolgok. Hagyjuk már az álszentséget . Amikor meg kellene valami folytatást írnia lehet azzal folytatná hogy egyébként merevedése van...
2023. jún. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pont ma küldött el a biztonsági őr onnan, gondolom ők küldték rám. Pedig ha ők maguk szóltak volna akkor is elmentem volna
2023. jún. 19. 14:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem is ertem, h miert kell megvarni, h valaki szoljon...

Eleg kellemetlen amit csinalsz.

2023. jún. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!