Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ugye a gyermeknevelés a élet...

Ugye a gyermeknevelés a élet legjelentőségteljesebb és legizgalmasabb legnemesebb feladata és kinek ez nem adatik meg feleslegesen értelmetlenül éli le az életét ugye?

Figyelt kérdés
2023. máj. 28. 18:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
92%
Nem
2023. máj. 28. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
97%

Örökbe is lehet fogadni, ha nincs sajátod. 😉


Egyébként pedig mindenkinek más az élet értelme.

2023. máj. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
88%
1100 másik, értelmes tevékenységet lehet találni, hogy lekösse az ember magát, tehát nem értek egyet azzal, ha nincs gyerek, akkor nincs értelmes élet sem gondolkodással.
2023. máj. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
91%
Lehet, hogy neked az, nekem pl abszolút nem az. Elnézve mennyi ember lesz zűrös felnőtt korában, akit amúgy normális szülők neveltek, csak rossz társaságba kerültek...annyira nem nemes feladat, szerencsén is múlik. Én ennél sokkal nemesebb dolgokat tudnék felsorolni.
2023. máj. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem amíg abból a gyerekből nem lesz valaki, aki hasznos tagja a társadalomnak és minimum nem hátráltatja, de inkább segíti az emberiség és a társadalom fejlődését, addig csak kártékony a szaporodásotok, mint a patkányoknak és a csótányoknak.


A gyerekkel gyakorlatilag megsokszorozod "magad". Ha te egy szar vagy, akkor tulajdonképp csak nagyobb pusztítást végzel, semmi hasznosat és semmi értelmeset.

2023. máj. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
12%

Hát, ha szigorúan a természet törvényei szerint nézzük a dolgot, akkor aki nem nevel saját gyereket, hiába élt. Nem adja tovább a génjeit és passz, ezzel vége is.

Amúgy mindenki maga kell eldöntse, mi a fontos neki. Vannak, akik bármit megtesznek a gyermekért, de sokan soha nem akarnak gyereket. Saját döntés.

2023. máj. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
25%
Ugye
2023. máj. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
30%
Anyád
2023. máj. 28. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
36%
Az első része igaz, a második hülyeség.
2023. máj. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
A kérdés biztosan irónia volt. Én inkább felkötném magam, minthogy szüljek. 40 vagyok, tehát a véleményem nem fog változni.
2023. máj. 28. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!