Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kb. mikor és mi alapján/minek...

Simon Petrikov kérdése:

Kb. mikor és mi alapján/minek hatására jöttél rá, hogy a gonosz/gonoszság igen is létezik?

Figyelt kérdés

2023. máj. 10. 20:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Óvodás koromban az unokatestvérem az új gumimatracot kiszúrattam velem egy tűvel. Bíztatott, hogy bátran szúrjam bele, nem lesz semmi, csak benne lesz a tű. Aztán anyám haragján meg voltam lepődve, nem szóltam semmit, hogy az unokatesóm mondta, hogy csináljam. Akkor döbbentem rá, hogy milyen gonosz emberek vannak. A mai napig emlékszem rá.
2023. máj. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Amikor csúfoltak és bántottak az iskolában.
2023. máj. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ovodaban Andersen meg Benedek Elek meseket olvastak nekunk 3 eves korunktol. Szerinted?
2023. máj. 22. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Elég régen...

Gyilkosságok, állatkínzás, erdőirtás, környezetszennyezés, Putyin, Orbán, Trump, az emberi gonoszságból, kegyetlenségből, gátlástalanságból épp eleget láttam.

2023. júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!