Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha rosszul...

Mit csináljak ha rosszul érzem magam a magasságom miatt?

Figyelt kérdés

Fiatal srác vagyok, mindig is magas akartam lenni, de már felnőtt vagyok és nem hiszem hogy sokat fogok még nőni.

A magasságom mondhatni "átlagnak" de szerintem alacsony. Tök rossz hogy az osztályomban is tele volt magasabb emberekkel mint én. Sok lány magasabb nálam.


2023. márc. 11. 10:41
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Szerintem próbáld meg a jó tulajdonságaidat összegyűjteni. Belsőt és külsőt is. Pl. fizikai teljesítmény, szellemi, vagy lelki tulajdonságok. Nem lesz könnyű munka. Viszont ha már azt eléred, hogy ha magadra gondolsz, akkor nem egyből olyen negatívan teszed. A másik, keress olyanokat, akiket láthatóan nem korlátoz ez a tulajdonság. Meglepődnél, hogy hány jó férfi latintáncos alacsony. Ez lehet, hogy hülye példa, de pl. ellátogathatsz egy ilyen buliba és megnézheted a táncikáló embereket, az eredeti dél-amerikai táncosok nem magasak.

A legradikálisabb módszer, de ezt nem ajánlom: azon dolgozol, hogy elköltözöl egy olyan országba, ahol az átlag férfimagasság kisebb. Pl. Dél-Kelet Ázsiában valahova, pl. Tájföldre.

2023. márc. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Noren1989 ***** válasza:

És a kukid is kicsi, igaz?


Nber, 173centisként nem pampogok ennyit 🤫

2023. márc. 11. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
12# Nem, azzal meg vagyok elégedve. Átlagon felüli.
2023. márc. 11. 11:29
 14/19 anonim ***** válasza:
48%
Nem az edzésre gondoltam, ez fejben dől el. Mittudomén, nézz motivációs, önfejlesztő előadásokat, Nick Vujicic pl elég elgondolkodtató, így talán megérted, hogy örülni kéne, ha az a legkisebb bajod az életben, hogy nem vagy 180 cm magas..
2023. márc. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
*legnagyobb bajod
2023. márc. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Miert hany eves vagy es hany cm?
2023. márc. 11. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:

Most múltam 18 és mondom nem akarom leírni mert elviszi a kérdést más irányba.

De ahogy látod leírtam nem 180 centi meg ilyesmik...

2023. márc. 11. 12:48
 18/19 anonim ***** válasza:
44%
En nő vagyok es 177 cm. Utalom. Szivesen neked adnam. Ha kene.
2023. márc. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Öltözködés,kommunikációs készség fejlesztése,határozottság.Ezeken lehet javítani,nem tudsz mást tenni.Nem lesz egyszerű,én is küzdök vele.

168 cm/F

2023. márc. 12. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!