Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha rosszul...

Mit csináljak ha rosszul érzem magam a magasságom miatt?

Figyelt kérdés

Fiatal srác vagyok, mindig is magas akartam lenni, de már felnőtt vagyok és nem hiszem hogy sokat fogok még nőni.

A magasságom mondhatni "átlagnak" de szerintem alacsony. Tök rossz hogy az osztályomban is tele volt magasabb emberekkel mint én. Sok lány magasabb nálam.


2023. márc. 11. 10:41
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

Egy kis kiegészítés.

Azért nem írtam konkrét számot hogy mekkora vagyok mert akkor rávágják hogy ez tök jó semmi baj vele stb.

És a kérdésben az hogy "magas" azt jelenti hogy 183-185 centi. Nem ilyen irreálisan magas akarok lenni.

2023. márc. 11. 10:42
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

"Azért nem írtam konkrét számot hogy mekkora vagyok mert akkor rávágják hogy ez tök jó semmi baj vele stb."


Látod, itt a lényeg. Téged zavar csak a saját magasságod, ami amúgy gyanítom teljesen átlagos magasság. Önbizalom hiányod van. Dolgozz ezen és nem fog zavarni a magasságod. 152cm/30N

2023. márc. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Most azt hiszed nagyot mondtál.

Persze hogy mást nem zavar, engem sem zavarna. De az én bajom, így persze hogy zavar.

Ez nem önbizalomhiány, csak kib*szott idegesítő amikor a nők is magasabbak mint te. Ja meg magas férfiak közt úgy nézel ki mint egy gyerek.



Persze nőként nem zavar téged, mert az alacsonyság a nőknél pozitívum. Pont olyan mint a férfiaknál a magasság.

2023. márc. 11. 11:01
 4/19 anonim ***** válasza:
69%

Fogadd el minnél előbb, a komplexusosság nagyobb hátrány mint ha alacsony vagy.


Nézd az előnyeit, statisztikailag nagyobb esélyel élsz tovább, kisebb helyeken elférsz (pl tömeg közlekedés), ha sportolsz általában robbanékonyabbak (gyorsulás) az alacsonyak, kevesebb étel elég, stb.


Öltözködéssel is lehet javítani, a megjelenésen, stb.

2023. márc. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
85%
De, ez önbizalomhiány, ami abból is látszódik, hogy így felkaptad a vizet. Ha elégedett lennél önmagaddal, tehát lenne önbizalmad, akkor nem zavarna a magasságod. Ilyen egyszerű. Minek olyan dolog miatt hisztizni, amin nem lehet változtatni? Magadat mérgezed ezzel.
2023. márc. 11. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Nem kaptam fel a vizet.

Könnyű mondani, de nem olyan egyszerű ez. Nem úgy működik hogy csettintésre boldog lesz az ember.

2023. márc. 11. 11:16
 7/19 anonim ***** válasza:
Épp ezért írtam, hogy dolgozz az önbizalmadon..
2023. márc. 11. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

És mivel?

Ha edzésre gondolsz akkor az már megtörtént. Izmos vagyok, de alacsony. Lófas*zt nem ér.

2023. márc. 11. 11:20
 9/19 anonim ***** válasza:

Én is inkább átlagos vagyok és a sok hormontúltengéses, 190 feletti tinisrác közt furán is tudom érezni magam. De inkább arra gondolok, hogy ez már egészségtelen magasság. Meg olyanok mint a slender man a hosszú, vékony végtagjaikkal.

Egyébként ha meg 180 cm körül van az ember, a nők többségénél már magasabb is. Nincs ezzel semmi gond.

2023. márc. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Edzéssel lehet javítani a vékony végtagokon.

Hát oké 180 centi, de nem vagyok 180 centi.

2023. márc. 11. 11:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!