Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy felnőtt ember, hogy tudna...

Egy felnőtt ember, hogy tudna teljesen nyom nélkül eltűnni hosszú időre?

Figyelt kérdés

Tegyük fel van egy fiatal felnőtt dolgozó ember aki régóta azon gondolkozik, hogy megszakítana minden kapcsolatot minden ismerősével, családjával is, mert nem bír megbírkózni a múltbeli emlékekkel és minden az ő hibája és egy új élet segítene ezen. Teljesen nyomtalanul akarna eltűnni, nem meghalni akar, csupán új életet kezdeni új személyként akár. Az emlékek igaz benne maradnának de így legalább könnyebben bírkozna meg velük, mert nincsenek körülötte azok a helyek, emberek akiknek szomorúságot okozott akkoriban. Hogyan lehetne örökre lelépni, úgy hogy soha senkni ne keressen és találjon meg téged? Családjának se szól semmit a tervéről, egyik nap elmegy pl. dolgozni, de haza már nem jön hanem haza uton mintha elnyelte volna a föld nem szó szerint. Ha rejtélyes körülmények között tűnne el, mennyi idő mire a rendőrség elkezdené a keresést? pl.nem veszi fel a telefont, munka után tűnt el ilyesmi...még anyi hogy az illető nem akar külföldre menni, magyarországon maradna, csak máshova menne pl.budapestről Gyulára menne akár.

-Nem rólam van szó, csak érdekelne, hogy lehet ilyesmi kivitelezni.-



2023. febr. 7. 23:34
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
20-Honnan veszed hogy én viccesnek gondolom? O_O jézus...sajnálom ami veled történt de ez nem befolyásol engem, bocsi...
2023. febr. 8. 01:53
 22/27 A kérdező kommentje:

Nem bölcs dolog módszertani ötleteket gyűjteni egy ilyen cselekménysorozat mikéntjéről nyilvános internetes fórumon....lol.

anonim fórumon azt kihagytad ahol bármint lehet kérdezni...mégis mi baj lenne? mellesleg látom elkerülte a figyelmed hiába írtam le többször hogy -Nem rólam van szó, csak érdekelne, hogy lehet ilyesmi kivitelezni.-

2023. febr. 8. 01:57
 23/27 anonim ***** válasza:
63%
Teljesen mindegy, hogy rólad van-e szó vagy sem, - meghaladja az intelligenciádat a saját kérdésed hordereje! Pá!
2023. febr. 8. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
23-mi a gondod? nyugalom...nem tetszik a kérdésem, lehet másikat nézni, Pá!
2023. febr. 8. 02:35
 25/27 NTBS ***** válasza:
100%
Csak készpénz. Mobil nincs. Másik országrészbe költözni.
2023. febr. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem írsz egy üzenetet, akkor kerestetni fognak a rendőrséggel és mivel eltűntként köröznek, várhatóan igazoltatni fognak. Szóval annyit érdemes leírni, hogy önszántadból elmentél, jól vagy, kéred, hogy ne keressenek és akkor nem vegzálnak a rendőrök.

A másik, hogy Magyarország meglepően kicsi. Vagyis én pl olyan helyen találkoztam volt gimis osztálytárssal, ahol nem is gondoltam volna az ország teljesen más részén.

Amúgy tényleg az egyik legegyszerűbb, ha csak elköltözöl meg lecseréled a számod stb. Plusz ezekután felkeresel egy pszichológust vagy egy terapeutát, aki segít feldolgozni a múltad, mert hiába kezdesz új életet, igazán lapozni akkor tudsz, ha lezárod a múltat és nem elmenekülsz.

2023. febr. 8. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
87%
A világ kicsi… én Uruguay-ban találkoztam egy tengerparton nemes egyszerűséggel szembesétált velem kamaszkori szerelmem 44évesen… leesett mindkettőnk álla rendesen.
2023. febr. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!