Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hapsik, akik Instán modellek,...

Hapsik, akik Instán modellek, sportolók, színésznők képeihez szívecskéket, meg ilyeneket kommentelnek, hogy "jaj, szép vagy, Hercegnő 🥰❤️" estébé, azok mégis, miben reménykednek?

Figyelt kérdés
De most komolyan.

2023. jan. 19. 13:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Kicsit kontextusba helyezve a kérdésem, pár napja regeltem, és ledöbbentem ettől a jelenségtől.
2023. jan. 19. 13:30
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez az utcán a nő után falkában utána füttyögő és ordító melósok esete. Tudják, hogy nincs esélyük, nem erről szól.
2023. jan. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bűn rondák és/vagy örök vesztesek, ezért nem jut nekik nő (vonzó semmiképp sem, maximum megalkuvással valami bányarém), és ezért inkább az elérhetetlen hírességeknek való bókolásban, twitches streamer csajoknak való donate-elésben, ilyesmiben élik ki magukat... jól is teszik, inkább, mint hogy random csajokat stalkoljanak és zaklassanak, vagy összejöjjenek megalkuvásból egy csúnya csajjal (közben teljesen nyilvánvaló, hogy nincs megelégedve vele)


Ismertem ilyen szerencsétlen illetőt (megalkuvásból volt együtt velem)

2023. jan. 19. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Láttam olyan palit, aki amúgy férfi szemmel rendben volt. Nála rosszabb külsejű haveromnak van két gyereke, felesége. Jó, nem insta-modell, de rendben van a hölgy.


Azt nem értem, hogy oké, szeretne ilyen párt valaki, de akkor az életben tegyen érte. Neten szerencsétlenül bókolgatni teljesen értelmetlen.

2023. jan. 19. 15:58
 5/7 anonim ***** válasza:
69%
Nézz fel anotalkra ott meg masztira és szexre keresnek csajokat. Aberraltak a pasik.
2023. jan. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Kösz, azt a következő szociológiai szafarira tartogatom.😁
2023. jan. 19. 16:41
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Szánalmas.
2023. jan. 20. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!