Miért a szellemi munkát társítják a hosszú körmökhöz, ha ilyen adottságokkal, akár nyomatékosított, fizikai munkát is végezhetünk, emellett egyéb műveleteket (kaparás, védelmező opció stb.)?
Figyelt kérdés
2023. jan. 5. 23:47
1/5 anonim válasza:
Mert a hosszú köröm alatt megül a retek és sérülésveszélyes fizikai munka során (berepedhet, leszakadhat)
2/5 anonim válasza:
Kesztyuben budkolok hosszabb korommel magamnak.
Mas esetre van koromkefe .
Sajnos hiaba van muszaki diplomam ket nyelvtudassal,nem tudom kifizetni a 8 altalanos vegzett roman vdndegmunkas burkolokat.
3/5 anonim válasza:
Én pl életemben először akkor csináltattam épített zselés körmöt mikor 16 évesen fóliában dolgoztam és paradicsomot szedtük. Véresre betörtek a saját körmeit folyamatosan, ez segített.
(Azóta megcsináltam a körmös szakmát is annyira megszerettem)
4/5 anonim válasza:
Raktarban dolgoztam, amikor mukormot csinaltattam, soha nem tort le, koszos sem volt, mert kesztyuben dolgoztam, de a sajat kormom altalaban tort a folyamatos hasznalat miatt, ezert csinaltattam mut. Mar nincsen, a billentyunyomkodastol nem kopik le a sima koromlakk ido elott es nem tornek a kormeim.
5/5 anonim válasza:
Orvosoknak egyenesen tilos a hosszú köröm
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!