Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tömegközlekedésen egyeseknek...

Tömegközlekedésen egyeseknek miért mániája hangosan elkezdeni balhézni, ha valaki nem a kedvük szerint viselkedik?

Figyelt kérdés
Pl. nem engedte valaki előre felszálláskor, vagy nem adja át a helyét, vagy egy amúgy egyáltalán nem tömött buszon az ülésre meri tenni a táskáját, egyeseknek miért kell kötelezően nyilvánosan csinálni a fesztivált, tenni a megjegyzéseket hangosan?
2022. dec. 25. 12:37
 1/10 anonim ***** válasza:
19%
És neked miért kell nyilvánosan csinálni a fesztivált? Inkább engedd előre az időseket, láthatóan betegeket és add át a helyed. B+
2022. dec. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Nézd levegőnek! Ne szólj hozzá és fordulj el! Nem érhet hozzád!

Ha a sofőr észreveszi hogy nem hagy békén, le fogja szállítani a buszról.

2022. dec. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
79%

2.vagyok

Használj fülhallgatót, akkor a legtöbben hozzád se szólnak.

2022. dec. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
47%
Mert csak magukra gondolnak, azthiszik ovek a vilag. Rajtam mindig fejhallgato van altalaba hozzam se szolnak, de ha igen tokmind1 mert ugyse hallom meg erdekel
2022. dec. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

#2:

Te mikor láttál olyat, hogy a sofőr a balhézó kokerófamíliát leszállította volna? Mert én még soha.

2022. dec. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
54%
Önkéntes rendőrnek gondolják páran magukat. Főleg, ha egy Tökös Erős Matchó Tsáváról van szó, aki mellett ott van az épp aktuális 129. barátnője: imponáló ez a tevékenység számukra. Mert játszhatja a magyar Csák Norrist.
2022. dec. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nem kell zavarba jönnie attól senkinek, hogy tükröt tartanak elé!

Hatás-ellenhatás!

Aki gyökér, az számoljon azzal, hogy belebotlik egy másik gyökérbe, aki nem hagyja annyiban, hogy egy gyökérrel találkozik!

Eléggé komoly ültetvények veszik igénybe a tömegközlekedési járműveket! :D

2022. dec. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
58%
Ezt foleg idosebb nok szoktak csinalni 😀 en jot nevetek rajta
2022. dec. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
A magyar rosszindulat, itt is manifesztál.
2022. dec. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én nem szólnék, kivéve: hale akarok ülni, de te a táskáddal együtt két helyet foglalsz el. A jegyed egy helyre szól.

Kivéve, ha kismamának, kisgyereknek, nehezen kapaszkodó idős embernek kérésre sem adod át a helyet. Hogy eleve első rájuk nézésre

sem jut eszedbe, magadtól nem teszed, az is azt jelenti, hogy egy surmó, proli kőbunkó vagy. Meg amúgy is. Korunk éttermi fogyatékos, full tahó, bunkója.

2023. jan. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!