Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan nehéz az anyukákna...

Miért olyan nehéz az anyukáknak elfogadniuk, hogy vannak olyan emberek, akik tudatosan gyermekmentesek?

Figyelt kérdés
2022. okt. 10. 14:22
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
14%
Miért írnak ide gyermek mentesek? Miért?
2022. okt. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
93%

Kinek nehéz elfogadni?

Vagy miért nehéz ?

2 gyermekem van, az is lehet ,hogy lesz harmadik baba is.☺️

De teljesen megértem azokat az embereket akik nem szeretnènek.

Sőt , tudom ,lehet ,hogy nem szép tőlem ,de van olyan hölgy a környezetemben akinek én magam mondtam ,hogy élje az életét , lásson világot ,utazzon. A boldog teljes életet nem csak úgy lehet megteremteni ,vagy megélni ,hogy szülővè válunk. Millió egy más dologban is meg lehet találni.☺️

És gyermek nélkül is teljes értékű életet lehet élni!

2022. okt. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
58%

Mert utolag rajonnek, hogy gyerek nelkul szabadabb az ember. Egy kirandulas, egy penzkoltes, stb. naluk a gyerekhez van kotve. En meg akkor es azt veszek, amikor es amit akarok, es oda megyek, ahova akarok. Es hat irigyek. Nyilvan nem fogjak mondani, hiszen ki ismerne be ilyet attol felve, hogy akkor o lenne a gonosz szulo. Ennyi.


Mellesleg:

Mi a kulonbseg a gyerekes es a gyerektelen kozott?

A gyerektelent nem erdekli, hogy a gyerekesnek van gyereke. A gyerekes viszont cseszegtni fogja a gyerektelent emiatt.

2022. okt. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
94%

Nem nehéz! Mi köze a két csoportnak egymáshoz?

Nekem van gyerekem, semmi közöm hozzá, hogy másnak miért nincs. Pont annyira magánügy a gyermekmentesség, mint amennyire egy küzdelem a vágyott gyerekért, aki némi empátiával rendelkezik, az nem bolygat ilyen kérdéseket!

2022. okt. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
24%
Első vagyok, az előbb a baba csoportban volt ez a kérdés, de látom javaslatomra áttetette a kérdező
2022. okt. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 Metionin ***** válasza:
98%
Szerintem ez egyfajta embertípus. Vannak, akik szeretnek beleszólni más életébe és eszükbe sem jut, hogy nem mindenki úgy boldog, ahogyan ők. Ha nincs gyereked, azért szól be, ha van, akkor azért, mert ő jobban tudja, hány legyen, hogy neveld stb. Sokféle ilyen ember van, a gyerekkel nyaggatók csak egy részük.
2022. okt. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
68%

A nők egész életükben egymást piszkálják a szokásos kérdéseikkel:

- lesz gyereked?

- és ha lesz, akkor miért nem lesz?

- van már pasid?

- vén lány maradsz?

- megkérték már a kezedet?

- eljegyzett már végre?

- sok pénze van?

- mikor lesz már az esküvőtök?

- mikor szülsz már végre?

- mikor lesz már unoka?

- mikor jön már a következő gyerek?

- tényleg van valakije?

- igaz, hogy váltok?

- emlékszel, hogy előre megmondtam, hogy inkább a másikat válasszad?

stb...stb...

2022. okt. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Metionin ***** válasza:
94%
7. Férfiak is csinálják, főleg az idősek :D
2022. okt. 10. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
9%

8.

Mert a veled egykorú barátnőid nem pont ugyanezekkel nyaggatnak?!

2022. okt. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 Metionin ***** válasza:
97%
9. Nem, nem barátkozom olyanokkal, akik bármivel nyaggatnak. Sok kortárs ismerősömnek van már gyereke de eszébe sem jutna egyiknek sem számonkérni, hogy nekem miért nem kell. Anyám korosztálya viszont menthetetlen, ott annyi a különbség, hogy a nők a gyereket kérik számon, a férfiak meg hogy férjhez mentem-e már :D
2022. okt. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!