Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt életed legnagyobb...

Mi volt életed legnagyobb csalódása egy emberben?

Figyelt kérdés
Ki volt neked az az ember? Hány éves voltál akkor? Mennyi ideje ennek? Hogyan gondolsz rá vissza?

2022. ápr. 23. 20:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

4 hónapja.

Egy férfi akivel találkoztam.

25 voltam

Mai napig traumatizálva érzem magam az eset miatt.

Az alkatom miatt ekkora csalódás még nem ért mint ott akkor.

2022. ápr. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%
Elvesztette irántam az érdeklődését a legjobb barátom, ennek 1 éve, 19 voltam. Akkoriban nagyon szenvedtem, de már megtanultam kezelni :) F
2022. ápr. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
70%
Mi történt 2es?:O
2022. ápr. 23. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Mármint miért vesztette el az érdeklődést? És nálad 1es? Találkoztatok, és beszólt a férfi?
2022. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
92%
A szerelmem. Párhuzamosan volt egy másik nője is, tehát egyértelműen nem szerelem volt, csak az én részemről...
2022. ápr. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
85%
Sosem a másikban csalódik az ember, hanem a saját téveszméiben. Így én senkiben sem csalódtam, csak a téveszméimben. 🤷‍♂️🤷‍♂️
2022. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
86%
Mindenkihez bizonyos fenntartásokkal állok hozzá, így aztán amikor többről kiderült, hogy alattomos, nem őszinte, nem jellemes, akkor legalább nem kellett "csalódnom".
2022. ápr. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Skizofrén vagyok, ami ha nem szedek gyógyszert ugye kiválthat hallucinációt. Elkövettem azt a hibát, hogy elmondtam a (volt) legjobb barátnőmnek a hallucinációimat, ő végig támogatóan viselkedett. Hónapokkal később beismerte hogy végig megosztotta az egyik barátjával amiket mondtam neki, és viccet csináltak belőle, meg persze kibeszélték hogy mekkora kattos nyomorék vagyok. Egész addig egy nagyon kedves, megbízható és megértő lánynak ismertem :)
2022. ápr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%
Munkahely, rosszindulatú főnök mézesmazos helyettese. Kiderült hogy ő is ugyanolyan rosszindulatú, sok embert kicsinaltak pár év alatt.
2022. ápr. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
87%

Hát melyiket mondjam...:'D

Volt, aki kikotyogott privát infókat rólam másoknak a megkérdezésem nélkül, vagy felhasználta ellenem, csak mert rosszabb napja volt. Volt, aki dohányozni, meg inni kezdett. Volt, aki segítő szándékot használt fel egy másik hátsó szándék bújtatására, magyarul kihasznált. Volt, akiről kiderült, hogy közel se olyan 'szent', mint amilyennek mutatja magát. Volt olyan, akiről kiderült, hogy nagyon szép, jóindulatú, és embersegítő cukormázba bújtatva igazából önérdekeket követ, és neki is a pénz beszél.

2022. ápr. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!