Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehet ilyen érzéketlen...

Hogy lehet ilyen érzéketlen nagyanyám?

Figyelt kérdés

Folyamatosan megjegyzéseket tesz a külsőmre, hogy híztam és milyen “husi” vagyok. A szép csak az, hogy az utóbbi időben pont fogytam és egyáltalán nem vagyok se kövér, se husi.

Nem valami jó a viszonyunk, lehet direkt meg akart sérteni?



2022. márc. 31. 21:29
 1/8 anonim ***** válasza:
18%
Leírnád légyszi azt, hogy milyen magas vagy, hány kg és hogy honnan indultál?
2022. márc. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
18%

Tiéd nem érzéketlen. Nálunk elhunyt egy családtag, és a család nagy részét meg se hatotta sajnos, ami történt. Ketten vagyunk összeszakadva, de például se az édesanyja, sem az apja rá se ránt. Sajnos ez az igazság. Látom. Rossz ezeket leírni, mert szinte sírok most is, de ez a kemény helyzet.

Na, ez az érzéketlenség, ez ami nálad van az még nem.

Egyébként, ha magadnak megfelelsz, magadnak tetszel miért érdekel, hogy más mit mond?

2022. márc. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem írom le, normális a testsúlyom, sőt kicsit a normál testzsír kategória alatt vagyok.

Nem igazán értem, a kérdés nem az volt, hogy érzéketlen-e. Érzéketlen. Tény. Amit írsz nem igazán értem, de részvétem.

2022. márc. 31. 21:52
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
És mégis tőlünk milyen választ vársz? Kérdezd meg, hogy miért foglalkoztatja ennyire a súlyod.
2022. márc. 31. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
23%

A mamák már csak ilyenek.

Nekem is hasonlókat mondogatja

2022. ápr. 1. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Vagy magával elégedetlen, és azt vetíti rád, vagy pedig kiskorában neki is ezt mondogatták, így ezt tanulta el, és azt hiszi, ezzel segítségedre van.

Na meg csomó ember van, aki imád mindenkibe belekötni, mindenkit kritizálni, csak hogy ne csak ő érezze magát rosszul. Nekem is vannak ilyen családtagjaim, az ilyeneket le kell sz.rni magasról, mert csak mérgezőek.

2022. ápr. 1. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
58%

Ha normális lenne a testsúlyod, ahogy állítod, akkor nem szégyellnéd ide leírni. És van egy olyan érzésem, hogy nagymamádnak igaza van, csak az egódnak nem teszik az igazság.


Miért nem mered leírni a súlyod? Talán rájönnénk, hogy nem neked van igazad?


Azért kértem, hogy írd le, hogy el tudjuk dönteni, hogy most igaza van-e a nagymamádnak, vagy sem. Mivel így, hogy csak befeketíted őt, ez így nagyon egyoldalú.


És nem érzéketlenség kimondani az igazat.

2022. ápr. 1. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Igazából tényleg fölösleges kimírni a nagymuter a kérdés lényege.

Ha alapvetòen rosszban vagytok akkor csak elvétve fog dicsérni. De a direkt piszkálást,hát valahogy soknak érzem. Persze családja válogatja.

Én kerülném vele a kontaktot,amit mond az meg egyik fülemen be a másokon ki.

2022. ápr. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!