Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csupán elméleti kérdés. Ha...

Csupán elméleti kérdés. Ha egy részeg lánnyal szexelnék egy szórakozóhelyen az nemi erőszaknak számítana?

Figyelt kérdés
2022. márc. 9. 20:53
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
11%
10: Igen, ez így van. De ha Sári fogdossa Bélát és Béla fogdossa Sárit, miközben mindketten részegek, akkor az mindkét irányba visszaélés.
2022. márc. 9. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
22%

Ma már nyilván ezért bíróság elé húzkodnak a metoofasiszták. De azért 2 részeg ember hogy mit csinál és mit nem, oda-vissza módosult tudatállapotban, az objektív mércével hadd ne legyen már egyik vagy másik félen leverhető, hanem legyen mindkét fél felelőssége.


A házmesterkedés még mindig nem menő, és a kreált vádak, a kicsinyes bosszú sem. Pfejj, hányni tudnék.

2022. márc. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

Láttam egy filmet, hasonló történt benne. Sajnos a címére nem emlékszem.


Ott egy bentlakásos leányiskolában egy tanárnő beleszeret egy tanítványába. Egy este a lányok iszogatnak sunyiban és ez a szóanorgó lány (talán Maria volt a neve, így fogom hívni) tehát Maria a többiekhez képest nagyon berugott és pont a belé szerelmes tanárnő volt az ügyeletes. A tanárnő bement a szobába ránézni a lányokra és, amikor látta, hogy Maria nagyon részeg, elvitte a szobájába és visszaélt a helyzettel. Maria csak másnap kijózanodva értette meg, hogy mi történt (este azt se tudta, hogy fiú e vagy lány csak feküdt egy helyben amíg a tanárnő "megszeretgette".) és amikor konstatálta, hogy a tanárnője megerőszakolta, botrány lett belőle.


A vége kacifántosabb hiszen rögtön ezután egy súlyosabb dolog történt, ez nem releváns, de a legvégén a tanárnőnek el kellett mennie az iskolából.

2022. márc. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
szóanorgó = szóbanforgó
2022. márc. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg igen. Ha döntésképtelen emberrel kezdesz ki, az erőszak.

Gyakorlatban nem tudom, hogy bírálnának el egy adott esetet - én akár férfit, akát nőt látok picsarészegen, hazakísérem, vagy hívok neki egy taxit, eszemben sem lenne rámászni. Erkölcsileg szerintem egy nulla lennék, és elásnám magam szégyenemben, ha egy seggrészeg ember helyzetével visszaélnék, legyen bármilyen vonzó, és legyek én magam is bérmennyire részeg. Szoktam inni, képszakadásig is, de ilyenre még nem vetemedtem.

2022. márc. 10. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
84%

1. nem beszámítható állapotában szexuális aktust létesíteni valakivel erőszak

2. olyannal szexuális aktust létesíteni, aki bármilyen okból nem adta beleegyezését, erőszak

3. részegen ugyanúgy felelősségre vonhatnak, mert a részegség semmire nem mentség

2022. márc. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatban nem tudom, hogy bírálnának el egy adott esetet - kőkemény áldozathibáztatással.


Hiszen ha este megyek haza tökjózanul, és megerőszakolnak, akkor is, mit viseltem, miért mászkáltam este az utcán, milyen jeleket adtam a másiknak, miért nem védekeztem jobban (ha hátulról bárki lenyom, akkor aztán sok esélyem van :D), szóval... na, ennyi.

2022. márc. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
Na és ha mindketten segg részegek vagyunk és kölcsönösen fogdosuk egymást majd aktust létesitünk akkor mindketten meg erőszakoltuk a másikat?
2022. márc. 10. 16:59
 19/25 A kérdező kommentje:
A másik variáció amin még gondolkodtam, hogy mi van ha a lány nem segg részeg csupán ivott 3-4 sört és még beszélő képes állapotban van?
2022. márc. 10. 17:02
 20/25 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, kérdező, ez egyre elméletibbnek hangzik.. elméletileg le akarsz itatni valakit, hogy ne tudjon tiltakozni mi?
2022. márc. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!