Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert szamit fenyegetesnek...

Miert szamit fenyegetesnek meg zsarolasnak ha azt mondom valakinek meg fogom magam olni? Annyira rosszul vagyok egy kis torodessel meg tudna menteni

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok belé sajnos. Rossz minden jelenleg az eletemben, levegit venni sem birok. Ő se foglalkozik velem es mondtam neki hogy en megfogom magam olni. Erre azt mondta még egy ilyen feljelent meg hogy en lelkileg probalom zsarolni. Aztan veget vetett a koztunk levo dolognak, mert en lelkileg terorrizalom. Csak azt akartam hogy szeressen es torodjon velem. Miert hitte azt hogy zsarolom meg fenyegetem? A lelkileg terrozalas nem ez.
2022. márc. 8. 20:01
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
82%
Nem, nem a válaszolók feszültek. A kérdező az aki bicskanyitogató stílusban játssza a hülyét és megmagyarázza, hogy az érzelmi zsarolás az miért nem érzelmi zsarolás.
2022. márc. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
64%
Azért, mert zsarolod őt.
2022. márc. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
24%

Miért írna ki valaki egy ilyen kérdést és játszaná a hülyét? Egy anonim kérdést…

Nem megmagyarázza hanem valószínüleg nem látja, mivel krízisben van és próbál levegőt szerezni bárkitől akitől tud. Nem tanulta még meg hogy hogyan legyen egyedül erős, azt tanulta meg,hogy ezt másoktól szívja el. Ezért írtam neki,hogy magából kell az erőt merítenie nem pedig más emberre tenni ilyen terheket. Mert mindenki saját maga felelős az életéért.

2022. márc. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
81%

Csak szólok, hogy ilyenkor simán ráhívhatják a rendőröket, volt sógorom is ilyen idióta volt.


Ez zsarolás, és fenyegetés!

2022. márc. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
29%

Inkább segíteni kellene az ilyen emberen egy terapeutához irányítással nem pedig rendőrt hívni.

Baromi rosszul kezelik az emberek egymást és csodálkozunk, hogy ennyi lelkileg defektes ember él köztünk.

2022. márc. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
84%
Akkor menjél Karold fel a kis lelkem
2022. márc. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
20%
Nem felkarolom, csak normálisan állok hozzá és nem rúgok még hatot bele.
2022. márc. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem fenyegetés, csak érzelmi zsarolás, ami teljesen normális. A kérdezőnek van igaza.
2022. márc. 9. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Keress szakembert.
2022. márc. 9. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%

15


Rendőr/mentő (ha már bevett vagy bevenni készül valamit) megmentheti az életét, a te segítséged nem érne semmit, kivéve ha te is ugyanezt csinálnád.


Az ilyesmi nem játék, főleg ha komolyan gondolja, sógorom nem a "komolyan gondoló kategória volt" de állítása szerint részegen akart autóba ülni, és belehajtani a legközelebbi szembejövőbe, akkor ez a legjobb megoldás, ha már a szép szó nem segít neki.


Szépen le is állt, jó munkát végeztek a rendőrök.

2022. márc. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!