Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miert szamit fenyegetesnek...

Miert szamit fenyegetesnek meg zsarolasnak ha azt mondom valakinek meg fogom magam olni? Annyira rosszul vagyok egy kis torodessel meg tudna menteni

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok belé sajnos. Rossz minden jelenleg az eletemben, levegit venni sem birok. Ő se foglalkozik velem es mondtam neki hogy en megfogom magam olni. Erre azt mondta még egy ilyen feljelent meg hogy en lelkileg probalom zsarolni. Aztan veget vetett a koztunk levo dolognak, mert en lelkileg terorrizalom. Csak azt akartam hogy szeressen es torodjon velem. Miert hitte azt hogy zsarolom meg fenyegetem? A lelkileg terrozalas nem ez.
2022. márc. 8. 20:01
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
94%
Mert szerinted ez mi, ha nem terrorizálás?
2022. márc. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
87%

Szerinted miért?

Most képzelj el valakit akit te nem szeretsz és akitől te nem akarsz semmit és elkezd neked ilyeneket mondani hogy megöli magát ha nem vagy vele stb

Te se akarsz olyan emberrel együtt lenni akit nem szeretsz

Rákényszeríteni pedig senkire sem lehet az érzéseket

Viszont ha ilyen labilis vagy nem is baj ha távol tartja magát tőled

2022. márc. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem azt momdtam hogy "megolom magam ha nem leszel velem" ....
2022. márc. 8. 20:05
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

én simán elhagynálak ha ilyenekkel "fenyegetsz".

legalább megszabadulok

2022. márc. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
86%
Milyen segítséget vársz tőle?
2022. márc. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
75%
#3 Ja, nem ezt mondtad, csak próbálod kizsarolni belőle, hogy "szeressen és törődjön" veled.
2022. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy muszáj leszel megtanulni egyedül boldognak lenni és nem másokból kifacsarni a boldogságot. Ez sosem vezet jóra, csak mégjobban elmagányosodsz. Sajnos ilyen terheket nem tehetünk másra. Ha gondolod velem beszélgethetsz ha úgy érzed krízisben vagy.
2022. márc. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
14%

Amúgy meg az összes kommentelőnek aki bunkó dolgokat ír a kérdezőnek:

Minden szónak hatalmas ereje van. Ha nem tudok tapintatosan segíteni tanácsokkal akkor inkább ne írjatok semmit. Főleg ne olyanokat,hogy megszabadulnátok tőle.

Nagyon tudnak ám a szavak fájni…főleg ilyen helyzetben nem segít semmit. Mondjuk amúgy sem.

2022. márc. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
#8 Hagyjuk már. A kérdező teszi a hülyét, miközben lelkileg zsarol másokat, veregessük vállon ezért?
2022. márc. 8. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
20%

Nem ismered a kérdezőt. Pár sort olvastál tőle de fogalmad sincs mit érez vagy miken ment keresztül ami miatt így érzi magát.

Miért nem lehet kicsit emberibben hozzáállni egymáshoz?

Okkal vált ilyenné és ezen ezek a bunkó hozzászólások nem segítenek, csak azt mutatják,hogy ti vagytok feszültek és rajta vezetitek le az ideget.

2022. márc. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!