Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Most mire számítsak?

Most mire számítsak?

Figyelt kérdés
Csak meg kérdeztem szeretek tisztán látni ennyi. Iutan mondtam neki, hogy egy egyszerű kérdés volt, arra azt kapom hú oké. Ismerkedünk. 39 éves a férfi... Szex kapcsolatot is fel hoztam... De csak ennyit írt. Magyarán nem tudja vagy nem akar semmit? 3x randiztunk már annyi idő alatt csak ki kelett volna találnia nem?
2021. dec. 9. 19:16
 1/6 A kérdező kommentje:

Hát erre mit mondjon... Ismerkedünk ennyi volt a válasza... Elnézést át írta a telefonom.

3 randi után már csak tudna valamit mondani nem?

2021. dec. 9. 19:19
 2/6 anonim ***** válasza:
91%
De mit kérdeztél meg tőle? Ez kimaradt. Azt, hogy milyen jellegű kapcsolatot akar veled? 3 randi után amúgy nem kell feltétlenül tudnia, hogy össze akar majd jönni veled vagy sem. Ez még nem olyan sok, főleg ha most ismerted meg.
2021. dec. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy jéghideg micsodát?
2021. dec. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Van felesége?
2021. dec. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
What
2021. dec. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mássz rá jobban
2021. dec. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!