Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Instagram oldal a vicces...

Instagram oldal a vicces gyakori kérdéseknek?

Figyelt kérdés

Szóval van pár ilyen oldal instán, már láttam és tökre megtetszett az ötlet így arra gondoltam hogy keresnék vicces kérdéseket erről az oldalról, és oda kiraknám. Mit gondoltok erről?

Igen tudom most majd mindjárt betámadnak páran, de mindegy. Normális emberek válaszát is szeretném, ha nem tartod jó ötletnek sebaj, csak kérlek kulturáltan fejezd ki. Köszönöm:)



2021. okt. 28. 12:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tehát megcsinálnád ugyanazt, ami már létezik, anélkül, hogy bármi újat vinnél bele? Hülyeség.
2021. okt. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme lemásolni valamit 100%-ban, ami már létezik. Találj ki valami jobbat, csavarj rajta
2021. okt. 28. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt tudom, hogy 9-10 éve sokat nézegettünk ilyen oldalt a face -n. Rohadt régi dolog ez már tök mnidegy, hogy milyen felületen van.

Meg igazából már annyira divatos lett itt trollnak lenni, hogy ebbe semmi extra nincs, míg 10 éve azért nem volt tele az oldal retardált kérdésekkel,akkor még meglepő volt az iylen kiválogatott kérdések, most meg 1-2 kattintás és találsz csomó ilyet itt is erőfeszítés nélkül.

2021. okt. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!