Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Új munkahelyemen szinte csak...

Új munkahelyemen szinte csak férfiakkal dolgozom. Hogy vedjem ki a 'beprobalkozasokat'?

Figyelt kérdés

És a kotozkodo, alkalmanként bunkó beszolasokat?

Visza hallottam, nagyon csinos vagyok és aranyos... Eddig semmi gond, de már egy kettő elég furcsa módon adta a tudtomra, hogy 'vegyem eszre'. Na, én nyugi a szeretnék ott meg lenni, semmi affert nem akarok senkivel, hogy tudom ezt el kerülni esetleg elé menni? N28


2021. okt. 24. 12:19
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Látom nagyon nehezen megy még most is.... Fuss neki másodjára is és Ertelmezd!!!!!

Mellesleg ne forgasd ki a szavaimat!!

A szavaidbol kivéve örülnél te ennek ;)

2021. okt. 24. 16:08
 22/30 anonim ***** válasza:
59%

Valószínűleg senki nem akar majd tőled semmit, amikor megismernek, és kiderül milyen tudálékos és irritáló személyiséged van, akkor eltávolodnak majd. Szóval nyugi. Egyébként olvastam a kérdést, és pont azért írtam le, mert ez a lényeg, az lehet, hogy affért nem akarsz, de a nők többsége szívesen veszi, ha bókolnak neki, kicsit nyomulnak a pasik, pláne ahol több a férfi, mint a nő. Hízik tőle a májuk, flörtölgetnek kicsit, hogy fenntartsák ezt az állapotot. Az a lényeg, hogy már ebbe a szintbe sem szabad belemenni. Ahogy az elején írtam, szigorú munkakapcsolatot kell fenntartani.


Egyébként valószínűleg nem esett le, de #20 nem én vagyok.


#18

2021. okt. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
9es vagyok ,finoman én is erre próbáltam utalni, mint 18as és 20as társam :)
2021. okt. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Tudalekos... Na ide figyel a problémámat ki írtam amihez az én flortolesemnek semmi köze és eszem ágában se lett volna. Ha flortolgettem volna talán nem írtam volna ki a kérdést..

De lássuk be én vagyok a Tudalekos és igen el fognak kerülni.... Szalj magába a hulyesegeiddel együtt. Remélem még volt a napi adagot és ki élted magad!!!! Szerencsétlen

2021. okt. 24. 16:42
 25/30 anonim ***** válasza:
Azt hiszem eltaláltuk.
2021. okt. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 A kérdező kommentje:
Egymás pocskondiazasaval többnek érzitek magatokat?! Nem költői kérdés volt.... Mielőtt megint nem tudjátok értelmezni... Csak sugtam ;)
2021. okt. 24. 17:09
 27/30 anonim ***** válasza:
csak súgott. :) igen, hát nos. :)
2021. okt. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Hívd ki egy kick-box meccsre.
2021. okt. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Figyelj,egy baratod/bnod kerd meg,h irjon neked viberen uziket. Allits be neki egy ferfi kepet.


Amugy meg flortolni siman flortolhetsz. Lelkizesbe ne menj bele meg maganelet kibeszelesebe. Semmi erzelgosseg.

2021. okt. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Dugjál egyet valamelyikkel úgy hogy a lehető legszarabb legyen és lebeszéli a többit!
2021. okt. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!