Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is érzi úgy, hogy a világ...

Más is érzi úgy, hogy a világ legrosszabb időpontjában született?

Figyelt kérdés
Engem például mindig elfelejtenek megköszönteni. Hideg, rossz idő van a szülinapomon szinte mindig és még csak egy jót bulizni se lehet az időpont miatt.

2021. aug. 8. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
72%
Én egy szép májusi napon születtem, így nem tudom átérezni a problémádat. Kellemes, langyos vagy meleg idő van akkor, szép virágok, érik a cseresznye, eper, mi más kell még? Ja, a strandok is nyitva vannak már természetesen. 😆
2021. aug. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
73%
Nekem is ugyan ez a problémám :(
2021. aug. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Na én ennek a teljes ellentettje vagyok. Rövid, hideg nappalok, karácsony és újév után a szürke hétköznapok kezdetén, amikor vége az ünnepi heteknek és mindenki visszavonszolja magát a szürke hétköznapokba. Még csak egy cukrászda sincs nyitva a szülinapomon.
2021. aug. 8. 21:20
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
De ha legalább az otthonodban meleg van, örülj neki. Legalább ennyi jó van benne. Egyes családoknál még a fűtés is takarékon megy pénzspórolás miatt. Nem lehet kellemes fagyoskodni a saját születésnapunkon.
2021. aug. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
1-es, nagyon szüksége volt gondolom a kérdezőnek arra hogy leírd neked milyen jó🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Gratulálok a sok eszedhez és empátiádhoz!
2021. aug. 8. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
48%
5-ös, gratulálok, hogy ilyen véresen komolyan veszed a kérdező hatalmas nagy problémáját! :D Lazítsál, nem kell ilyen buzgómócsingnak lenni, és hülyeségeket elhinni.
2021. aug. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Neked tényleg csak a dátummal van bajod? meg hogy pár ember, aki az év 364 napján ignorál, még egy 365. napon sem jutsz az eszükbe? Maradj már... 🤦‍♂️ Aki számít, az felköszönt. Aki meg nem, azért nem kár... bulizáshoz pedig nem időjárás kell. Sőt még csak társaság sem, mert egyedül is bulizhatsz, jól érezheted magad. Rejtad áll, hogy picsogsz csak, vagy teszel magadért.
2021. aug. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem decemberben van, a családomon kívül kb. 3 ember tudja, hogy mikor. Nem szeretek ünnepelni meg bulizni sem, szóval nem bánom.
2021. aug. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!