Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi volt a legrosszabb tanács...

Mi volt a legrosszabb tanács amit valaha kaptál?

Figyelt kérdés
Megfogadtad e akkor?

2021. júl. 15. 16:34
 1/8 anonim ***** válasza:
19%
Hogy menjek egyetemre. Megfogadtam, mert igazából egész középiskola alatt folyamatosan azt hallgattamy hogy menj egyetemre, mert akkor lesz belőled valaki, folyamatosan ezt hallgattam de olyan szinten, hogy semmi saját vagy önálló célom nem maradt, most, hogy lediplomáztam, és már a szakmában dolgozok csak annyit tudok, hogy nem ezt akarom csinálni, de azt, hogy mit akarok csinálni azt nem tudom, ez miatt pedig egyre szarabb az alaphangulatom is.
2021. júl. 15. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
86%
Ne foglalkozz ezzel és rúgj be ha van bármilyen probléma .
2021. júl. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
35%
"Legyél önmagad."
2021. júl. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
Add elő önmagadat. Ezt egy vallásos majom inspirálta felém, míg rá nem jöttem, hogy ez csak az ő létrázásához jó...
2021. júl. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
"Mond el neki"
2021. júl. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
83%
"rá érsz még ezzel"
2021. júl. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
70%
"semmi értelme"
2021. júl. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Dolgozz.

Mondom, hülye vagy?

Nem fogadtam meg. Helyette itthon meditáltam. Ennek köszönhetően spirituális emelkedések következtek. Mire mennék a pénzzel ha egy fos a személyiségem?

2021. júl. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!