Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogos hogy nem akar velem...

Jogos hogy nem akar velem talalkozni ,amiert en azt mondtam neki hogy ha öngyilkos leszek nehogy magat hibaztassa?

Figyelt kérdés

Mar mondtam neki a multkor amikor kivoltam idegileg miatta hogy en meg fogom olni magam, de nem zsarolni szerettem volna hogy velem legyen,csak elmondtam neki ezt..

Beszeltunk es mondta ő is hogy talalkozzunk, szerintem tudja hogy bele vagyok betgedve es hogy mennyire szeretem.

Aztan mondtam neki hogy nehogy hibaztassa magat ha megmerem majd tenni, erre azt mondta hogy igy nem fog velem talalkozni ha ilyeneket mondok neki.

De en ezzel nem rosszat akartam, csak megbantam hogy a multkor azt mondtam neki es lelkiismeret furdalasom van hogy nehogy majd magat hibaztassa ha tenyleg valamit csinalok magammal, en csak meg akartam nyugtatni őt ,nem akarom hogy teher legyen rajta.

Szerintetek?

Elvagtam magam nala?

Fiuk?

24 eves

En 21L


2021. aug. 6. 22:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikusan az a mentalitás amit egyes tiniknél szoktam látni: dobálóznak az öngyilkossággal meg ilyen-olyan mentális betegségekkel csak hogy felhívják magukra a figyelmet. Aztán meg csodálkoznak, hogy nem akar velük barátkozni senki sem. Csak ugye ezt a legtöbben kinövik idővel...


Bevallom neked a srác helyében gőzöm nincs mit tettem volna, de az biztos hogy minél hamarabb megszakítanám veled a kapcsolatot, nincs szükségem figyelemhiányos energiavámpírokra. De csak gondolj bele: ha odamenne hozzád valaki és ugyanazt mondaná, amit te, akkor mit tennél? Szerintem neked is furcsa lenne ha valaki a semmiből elkezdene az öngyilkossággal hadonászni, meg mondogatná hogy öngyilkos lesz de ne hibáztasd magad miatta - kíváncsi vagyok hogy te hogyan éreznéd akkor magad.


Az előttem elhangzott kutyás példával pedig egyetértek. Tapasztalatból is mondom, hogy általában azokból lesznek öngyilkosok, akikből a legkevésbé néznéd ki, nem pedig azokból, akik teleposztolják a facebook-ot hogy jaj így depresszió jaj úgy depresszió.


De mondom, képzeld magad a helyébe, hátha megváltozik a véleményed.

2021. aug. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!