Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogos hogy nem akar velem...

Jogos hogy nem akar velem talalkozni ,amiert en azt mondtam neki hogy ha öngyilkos leszek nehogy magat hibaztassa?

Figyelt kérdés

Mar mondtam neki a multkor amikor kivoltam idegileg miatta hogy en meg fogom olni magam, de nem zsarolni szerettem volna hogy velem legyen,csak elmondtam neki ezt..

Beszeltunk es mondta ő is hogy talalkozzunk, szerintem tudja hogy bele vagyok betgedve es hogy mennyire szeretem.

Aztan mondtam neki hogy nehogy hibaztassa magat ha megmerem majd tenni, erre azt mondta hogy igy nem fog velem talalkozni ha ilyeneket mondok neki.

De en ezzel nem rosszat akartam, csak megbantam hogy a multkor azt mondtam neki es lelkiismeret furdalasom van hogy nehogy majd magat hibaztassa ha tenyleg valamit csinalok magammal, en csak meg akartam nyugtatni őt ,nem akarom hogy teher legyen rajta.

Szerintetek?

Elvagtam magam nala?

Fiuk?

24 eves

En 21L


2021. aug. 6. 22:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
96%
Inkább egy pszichiáterrel kellene találkoznod, mégpedig minél hamarabb, annál szamarabb.
2021. aug. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nagyon megbantam hogy ezt mondtam neki. Ha tenyleg meg tenném majd elkeseredetsegemben, hogy fog ezzel a teherrel elni hogy en szoltam neki hogy megfogom magam olni es o nem tett srmmit? Hogy lehetek ilyen hulye?
2021. aug. 6. 22:44
 3/11 A kérdező kommentje:
De nem akarom magam megolni, csak akkor olyan allapotban voltam hogy mar nem tudtam mit mondjak neki hogy eszrevegye hogy szuksegem van ra
2021. aug. 6. 22:45
 4/11 anonim ***** válasza:
97%

"mar nem tudtam mit mondjak neki hogy eszrevegye hogy szuksegem van ra"

Csajszi, kérlek szépen téged hagyd ezt a pasit békén. Komolyan ilyen mélyre kell süllyedned, hogy ilyen komoly dolgot kamuzz be a srácnak? Tudod egy normális kapcsolatban nem kell észrevetetni, hogy szükségünk van egymásra, ez nem egy normális viszony

2021. aug. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Jogos, és sem akarnék találkozni olyan emberrel aki öngyilkossággal fenyegetőzik, bűntudatot akar ébreszteni. A srác helyében végleg lelépnék tőled.
2021. aug. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Úgy utálom ezeket a jogos kérdéseket... legközelebb jogos kategóriába írd ki!


Szóval hát a jog szerint lehet, hogy emiatt már értesítenie kellett volna a hatóságokat. De nem vagyok jogász, főleg nem btk. De az tény, hogy jogosan cselekedett így, jogában állt ezt tennie, hiszen mindenki azzal tart kapcsolatot, akivel akar.


Lelki szempontból meg a legjobban tenné, ha ignorálna téged. Beteg vagy, orvosnál a helyed. Pszichológus és pszichiáterhez jelentkezz be a helyi kórház pszichiátriáján!


A fiútól pedig csak kérj bocsánatot, hogy ilyen szörnyű ügyekbe keverted, és ennyi.

2021. aug. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Öngyilkos leszek miattad, de nyugi mert nem a te hibád.


Értelek. Az én barátnőm is ezt csinálta sokáig, és mivel egy ártatlan jó lélek vagyok azon voltam, hogy ő maga szeressen ki belőlem, hogy ne legyen oka megtenni. Volt már rá példa, hogy véresen kellett összeszednem a földről amit soha többet nem szeretnék átélni. A szívem mélyén azse érdekelt ha megteszi, csak ne terorizálná a lelkemet azzal, hogy szól mikor akarja.


Én már most utállak. Amúgy is amelyik kutya ugat az nem harap. Egy normális ember aki tényleg öngyilkos akar lenni az csendben teszi egyedül. Te sose lennél képes rá és ezt az a fiú is tudja. Amíg nem változik a személyiséged undoritó ember maradsz.


De remélem látod a hibádat és változtatsz rajta. Akkor fog szeretni a barátod is.

2021. aug. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%

Anonim! Miért írtad az utolsó előtti bejegyzést? Soha senki nem tudja, mi lakozik a másikban! Ezt a kutyás dolgot meg hagyjuk már! Biztosan nem undorító ember, csak most nem találja a helyes utat! Mindenkiben van valami kis jóság! Persze, hogy nem kellett volna ilyet mondania a barátjának, akármennyire is szereti!

Kérdező: Hívd fel - akár most is - az alábbi számot és mondd el, mi történt veled: 116-123, 06/80-20-55-20, vagy menj be a hozzád legközelebb lévő kórház sürgősségi osztályára!Ne gyötrődj, kérj segítséget azonnal!

2021. aug. 6. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
95%

Lehet hogy nem annak szántad, de ez akkor is érzelmi zsarolás 🤷‍♂️

Normális ember ilyet nem mond, és ha ilyet mondanak neki, akkor ignorálja azt a személyt... Kinek hiányzik egy ilyen ember? Senkinek sincs szüksége arra hogy egy ilyen személy mint te, tönkretegye lelkileg...

Ha nem tud szerelmes lenni beléd, akkor nem azzal fogod megfogni hogy megölöd magad, ha nem szeret és ezt külön ki is emeled hogy miatta van.

Te mit szólnál, ha mondjuk nem tudnál biciklizni, mert egyszerűen képltelen volnál rá, és akkor valaki odamenne hozzád hogy ha nem tudsz biciklizni, akkor ő megöli magát, de nem a te hibád... Tudom hülye példa, de a lényege ugyanaz..

2021. aug. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
87%
Egy utolsó, érzelmi zsaroló féreg vagy. Földben a helyed!
2021. aug. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!