Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan ismerosotok aki...

Van olyan ismerosotok aki csak azert jott ossze egy ferfival, hogy el tudjon otthonrol menni? Mi lett belole vegul?

Figyelt kérdés

Tudom, nem ez a megoldas. De hidjetek el, van amikor a korulmenyek miatt nem tud mast tenni az ember.

Nincs sebkim, még a szuloi hazban lakom viszont anyam mar ketszer is elzavart innen. Eddig csak eljartam dolgozni es hazajottem, de mar nincs munkam, hetfon megyek leszamolni.

Tudom gonoszsag, de van egy fiu aki mellett tudom hogy jo eletem lenne mert megvan ertem hallva, mivan ha megszokok vele?

Van hasonlo sorsu ismerosotok?

21l

A fiu akit szeretek nem szeret engem, akkor legalabb olyannal legyek akit ki tudok hasznalni


2021. júl. 4. 00:19
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok esetben elég hamar rá jött az illető és vége lett.
2021. júl. 4. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
17%
Na ez elég jól jellemzi a női nemet...🤮
2021. júl. 4. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Még együtt vannak
2021. júl. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
65%
A női nem egyik legnagyobb előnye
2021. júl. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
68%

a vázolt szituban tények vannak, nem pedig kérdés.

túl kell élni, ilyen vagy olyan áron csajszi.

nem szép dolog amire készülsz, sőt erkölcsileg egy köpedelem, de ez van.

nem igazán tehetsz mást.

2021. júl. 4. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Éppenséggel nem azért jöttem vele össze, de ha rendben lettek volna az otthoni körülmények, akkor szerintem nagyobb hangsúlyt fektetek a nem tetsző dolgokra a kapcsolat elején.

Viszont tíz év elteltével is együtt vagyunk, és jobban nem is választhattam volna.


De a tiéd teljesen más szitu ahogy leírod, tehát erre ne alapozz.

2021. júl. 4. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeret téged, akkor hogyhogy meg van halva érted?
2021. júl. 4. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Az utóbbi 5 évben két olyan lánnyal volt kapcsolatom, akik a szülőktől "menekültek" hozzám (nem szó szerint, de otthon szinte nemkívánatos családtagok voltak). Tanultak és dolgoztak is, amíg velem éltek. Segítettem, de nem pénzeltem őket. A lakhatásért és a sok közös élményért nem kértem tőlük anyagi hozzájárulást. Ennyi nekem belefér, de kihasználni nem hagynám magam.
2021. júl. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!