Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti hogyan reagalnatok hogyha...

Ti hogyan reagalnatok hogyha egy kozelibb ismerosotok ha meglatna egy plazaban elforditana a fejet es nem koszonne?

Figyelt kérdés

Nem reg tortent, hogy ma setaltam a plazaban es lattam ahogy egy ismerosom a baratjaval setal. Mikor az ismerosom meglatott gyorsan elforditotta a fejet( azt hitte hogy en azt nem lattam) es elsetalt mellettem.

Elegge rosszul esett, nem tudtam miert reagalt igy, mikor legutobb talalkoztunk egy buliban nagyon sokat beszelgettunk. Eddig nagyon jofejnek gondoltam, es kedveltrm, de nem tudom most errol mit gondoljak. Bevallom, rosszul esett.Ezen kivul ketszer volt mar hogy osszefutottunk az utcan es mindig koszontunk, plusz egy ket mondatot valtottunk.


2019. dec. 19. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Ismered a barátját is? Tehát a barátja ismer téged? Mert lehet, hogy szégyell téged a barátja előtt, vagy nem akarja, hogy a barátja tudjon rólad.
2019. dec. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
És a kérdésre válaszolva felhívnám, és megkérdezném hogy miért csinálta
2019. dec. 19. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen olyan szinten ismerem hogy bemutattak egymasnak, de nem beszelgettunk
2019. dec. 19. 16:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egyszerűen nem foglalkoznék többet az illetővel.
2019. dec. 19. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, csak épp nem volt olyan passzban, hogy leálljon bárkivrl is cseverészni
2019. dec. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem akar beavatni az eletebe
2019. dec. 19. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

En a szomszédokkal jàrtam igy. Hogy amikor pl rendezvényen vagy barhol összefutunk ahol a csaladdal vannak meg a barataikkal egyszerüwn engem levegönen neznek nem àllnak le köszöngetni.de ugyanakkor semmi bajuk velem a hàzban tovabbra is köszöngetünk.

Ez egy szocializacios kultura. Felvettem en is. Tényleg pl anyàmmal a vàrosban vasarolgatva minek köszöngessek a szomszednak mint vmi spannak? Meg is értem.

2019. dec. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!