Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kesztyűben intézitek a bevásár...

Kesztyűben intézitek a bevásárlást?

Figyelt kérdés
Esetleg nejlonzacskót használtok?

2021. ápr. 29. 09:08
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

A vírus előtt is mindig kezet fertőtlenítettem mielőtt beültem az autóba. Most is pont ugyanígy teszek, majd ha hazaérek kezet mosok, nem fogdosok össze előtte semmit.

Fölösleges hulladéktermelésnek érzem a kesztyűt. Eddig is összefogdostak előttünk kitudja milyen emberek mindent, ezután is összefognak.

2021. ápr. 29. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

"Nem zavar titeket, ha más vásarló "fogdozza"/"fogdossa" a csomagolt élelmiszereket, mert válogat valami alapján és néhányat visszatesz?"


Eddig is zavart, most is zavar. De mégis mit tudsz tenni ellene? Akinek van 2 agysejtje, az eddig sem tapperolt össze mindent, akinek nincs, arra úgysem tudsz hatni.


Amúgy boltBAN is képes vagyok kezet fertőtleníteni, ha úgy érzem, hogy túl sok mindent érintettem meg.


Nejlonzacskót akkor húzok a kezemre, ha pékárut vagy zöldséget választok, de ezt jóval covid előtt is csináltam (más sem vágyik összetaperolt kajára).


A kesztyű azért ciki, mert:

- lehetnek rajta mikroszakadások

- ha hosszabb időt van az emberen, A-ból B-be viheti vele a vírust

- ha szabályosan csinálja az ember, 1x veszi fel, leveszi, megkukázza, kezet fertőtlenít (és rengeteg szemetet termel vele)

- ha újra felveszi, hozzáér a külső részéhez és máris ott van a kezén a miazma....

2021. ápr. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Nem.
2021. ápr. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
72%

"Nem zavar titeket, ha más vásarló "fogdozza"/"fogdossa" a csomagolt élelmiszereket, mert válogat valami alapján és néhányat visszatesz?"



Szerintem a gyártósorról hogyan kerül az a csomag a kartonokba, majd az a raktárba, onnan a teherautóba, majd ismét a raktárba aztán a polcokra? A kistündérek odavarázsolják?

2021. ápr. 30. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
#24 Elvárható lenne, mint a fejlett országokban általában, hogy az olyan terméket, ami csomagolás nélkül kerül a polcokra (kenyér pl), azt nylon kesztyűben pakolja a munkás. Ez fokozottan érvényesnek kellene lennie járvány idején. Tudom, bilibe lóg a kezem, a munkások általában magasról tojnak mindenre, lehet néhány még le is köpködi a kenyeret. Ezért sem veszek boltból ilyesmit.
2021. ápr. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!