Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az orvosom is oltásellenes lenne?

Az orvosom is oltásellenes lenne?

Figyelt kérdés
Beszéltem vele, hogy melyik vakcinát ajánlja, ő elmondta őszintén, hogy inkább az immunrendszeremet segítsem, nagyapámból indult ki, aki majdnem meghalt az influenza oltástól. Átesett a koronán, de teljesen meggyógyult még ősszel, pedig inzulinos, cukros. Na, de néhány ismerőstől mit kaptam. Hogy ez az orvos nem normális, oltásellenes barom. Ettől az lenne?
2021. márc. 27. 12:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

6-os! Ez hogy jön ide? Leírod, hogy a válaszod egy dilettáns válasz, nem tudod hogyan terjed a vírus.

Miért???

2021. márc. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
#10, értem amit mondasz, persze, az is lehet szempont valakinél, hogy itt addig nem jön vissza a 2020 előtti állapot, amíg ez nincs meg. Mert addig bizony korlátozások lesznek és lezárások. És valaki ezért oltakozik.
2021. márc. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
80%

"Beoltatja magát sok ember, merthogy ezzel vadidegeneket is véd"


Egy orvos a rádióban azt mondta, hogy ugyanúgy elkaphatja az oltott ember is a vírust és tovább is fertőzhetsz. Tehát magadon kívül senki mást nem védesz az oltással.

2021. márc. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
12. Egyre kevésbé hiszem, hogy itt visszajön a 2020 előtti állapot. Főképp, hogy össze-vissza beszélnek, tavaly ilyenkor azt szajkózták, hogy ez a vírus nyáron is pusztít, aztán soha nem látott tömeg volt a Balatonnál, mindenki egymás hegyén hátán, mégse volt tömeges halálozás, mit tesz isten, pont szeptember 1-jére újból elkezdték a cirkuszt.
2021. márc. 27. 13:47
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Figyelem! A kérdés ezennel bekerült a "Persze, ez nyilván megtörtént, és még véletlenül sem provokáció, ami alatt csak kérdező akarja terjeszteni a saját véleményét a covid19 vakcináról" fájlba.
2021. márc. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
15. Egyáltalán nem provokációnak szántam, szóval ezt nagyon eltévesztetted. De, ha nem tetszik a kérdés, mi a fészkes fenéért válaszolsz? Te, ember. :D
2021. márc. 27. 14:14
 17/18 anonim ***** válasza:
68%
Aki szerint az oltás az irányított megbetegítés, annak ajánlanám újra kinyitni a gimis bioszkönyvet.
2021. márc. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Fsms ***** válasza:
68%

Nézd az orvos biztosan ismer néhány éve, plusz a szüleidet, etc.

Nem véletlenül mondja, hogy nem ajánlja, pont a múlt miatt teszi.

Szerintem emiatt nem oltásellenes, hanem az érdekedben csökkenteni akarja a rizikót.

Hallgass rá.

2021. márc. 27. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!