Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire problémás/félreérthet...

Mennyire problémás/félreérthető, ha kifejezetten egyetemista férfi lakótársat keresek?

Figyelt kérdés
Laktam lányokkal együtt, de folyamatos problémám volt velük, nem takarítottak, rikàcsoltak, kiették a kajámat a hűtőből, meg a ruháimat a mosógépből. Mennyire lenne furcsa ha Fb csopiba kifejezetten férfi lakótársat keresnék? 23/N
2021. febr. 4. 13:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondanám, hogy azt is írhatod a hirdetésbe, hogy rendszerető, magára és a környezetére igényes, alkalmazkodó- és kompromisszumképes stb. lakótársat keresel, de albérlet keresésnél mindenki egy kis angyal, aki takarít, rendet tart, tiszteletben tartja a másik dolgait.... Szerintem érdemes megemlíteni a “rossz tapasztalatokat”, ahogyan a 3-mas írta, mert az picit nyomatékosít és talán jobban átgondolják. Ha valakinek volt már korábban ebből konfliktusa, problémája, akkor onnantól kezdve már máshogyan áll hozzá. Szerintem az sem probléma, ha konkrétan kiírod, hogy férfi lakótársat szeretnél. Csak szerintem ez önmagában nem feltétlenül garancia arra, hogy vele majd tényleg nem lesz semmi ilyesfajta gond. Én is laktam együtt lányokkal és ismerős, amit írsz... csak nem biztos, hogy egy fiú/férfi majd tuti jobb lesz.
2021. febr. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Sheldon módra lakótársi szerződés
2022. máj. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!