Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mennyire problémás/félreérthet...

Mennyire problémás/félreérthető, ha kifejezetten egyetemista férfi lakótársat keresek?

Figyelt kérdés
Laktam lányokkal együtt, de folyamatos problémám volt velük, nem takarítottak, rikàcsoltak, kiették a kajámat a hűtőből, meg a ruháimat a mosógépből. Mennyire lenne furcsa ha Fb csopiba kifejezetten férfi lakótársat keresnék? 23/N
2021. febr. 4. 13:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Fogalmazd meg úgy, hogy ne legyen félreérthető.
2021. febr. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
80%
Bocsi az OFF-ért, de pasik is képesek problémásan viselkedni (akár pont úgy, mint a korábbi lakótársaid) ez nem a nemtől függ.
2021. febr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%

Nem furcsa, de úgyis lesznek, akik szerint csak meg akarod dugatni magad. Erre keszulhetsz.

Próbálj normális szöveget kiírni, pl fiú lakótársat keresek, lányokkal való rossz tapasztalatok miatt. Ne zabald meg a kajam, tudj elmosogatni magad utan stb.

2021. febr. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Így is úgy is beléd fog kötni valaki, tehát bárhogyan fogalmazol, készülj arra, hogy beszólnak. Ne reagáld le, ha kötekednek, csak a normális, használható válaszokra írj.


Amúgy én mindkét nemből laktam együtt normális és borzalmas egyénekkel. De mégis a két legborzalmasabb lakótárs élménysorozatom két nőhöz köthető. :D Írom ezt úgy, hogy itt már neveztek feminácinak, nővédőnek.

2021. febr. 4. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Áh, ez nem nem függő. Ismertem én olyan lány egyetemistákat, akik nagyon rendesek voltak, és olyan fiúkat is, akik olyan rendetlenek, hogy attól sírva fakadnál. Annyi, hogy eddig nem jó embereket fogtál ki lakótársnak. Én a helyedbe nem a nemre tennék kikötést, hanem a leírásban megjegyezném, vagy ha ott nem, akkor a jelentkezőkkel privátban megbeszélném, hogy csakis a környezetére igényes lakókat vagyok hajlandó elfogadni.


Egyébként meg igen, ha kikötöd, hogy csak férfit keresel, az kicsit nagyon félreérthető tud lenni.

2021. febr. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
91%
Olyan fiú egyetemistákat ismerek, hogy az volt náluk a takarítás, hogy kiengedték a hörcsögöt a ketrecből, hogy egye fel a morzsákat a konyhából. :D Biztos ezt akarod?
2021. febr. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
96%
Vagy kereshetsz meleg fiúkat.
2021. febr. 4. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
97%

Szerintem közösen fizessetek heti 1x egy takarítónőt a lakótárs nemétől függetlenül, mert ebből mindig vita szokott lenni.

És leginkább úgy fogalmaznék, ahogy a 3-as válaszoló írta.

Aztán meg, hogy ki és mit gondol bele az vastagon le van tojva, a majdani lakótársaddal meg úgyis találkozol és tisztázzátok az elvárásokat.

A meleg srácok egyébként nem hülyeség, azok általában igényesek a környezetükre.

2021. febr. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
62%
Pont ez beszéltem itthon, kiadnánk albérletbe egy kecónkat és mondom csak melegeknek adnám ki. Mennék most meló miatt BP-re , nekem is az lenne a bajom ha ilyen lakótársam lenne, faxival ellennék , csaj már problémás. Aki lakott együtt lánnyal az tudja, van aki a wc-t sem használja úgy ahogy kell, de a smink az mindig fent van. :D
2021. febr. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem számít ki mit gondol, majd csak sikerül megfelelő lakótársat taláni.
2021. febr. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!