Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is megfigyelte, hogy a...

Más is megfigyelte, hogy a kifejezetten jól kereső férfiak gyakran keresnek jóval szegényebb nőt?

Figyelt kérdés

Az ilyenek sokszor a pénzükkel akarják megvenni a nő szeretetét ahelyett hogy egy egészséges kapcsolatra törekednének, ahol mindkét fél egyenlő.


Nem csak luxus dolgokra gondolok, hanem sokszor ezektől a férfiaktól függ pl a nő lakhatása is, amit ők élveznek, hiszen így nem lehet a nőnek tényleges véleménye a kapcsolatról, nem kérheti ki magának, ha a férfi igazságtalanul bánik vele, hiszen kiszolgáltatott helyzetben van.


Nem mondom hogy az ilyen férfiak felszínesek, manipulativok, és képtelenek igaz szerelemre, de attól ez egy érdekes jelenség.


2020. júl. 8. 18:47
 1/6 anonim ***** válasza:
11%
Nem. akik ilyenek, azon nem a jól kereső férfiak, hanem az önbizlomhiányos lúzerek vagy azok, kik a nőket csak használati tárgynak tekintik.
2020. júl. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
40%

Az jellemző, hogy fiatal, naiv lánykákat keresnek, mert őket aztán úgy lehet maniupulálni, hogy öröm nézni. Úgy játszanak velük, mint macska az egérrel. Ezt egy 30 körüli nővel már nem lehet megtenni, mert az már átlát a szitán.

A lényeg, hogy undorító az egész.

2020. júl. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
37%
Ez hülyeség szerintem. Teszemazt Gipsz Jakab keres 800nettót mi motiválja hogy összeszedje Cserepes Virág közmunkáslányt, akivel valószínűleg túl sok beszédtémájuk sincs a különböző életszemlélet miatt. Jó biztos van ilyen, ugye a kivétel ami a szabályt erősíti, de nekem eszembe nem jutna.
2020. júl. 8. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem így látom. Egy jól kereső férfi nyilván nincs rászorulva arra, hogy a nője jól keressen, ezért összejön egy szegényebb nővel is, ha tetszik neki és jól kijönnek. A csóró/átlag anyagi helyzetű férfiak szokták megnézni mennyit keres a nő, mert nekik szükségük van a nő fizetésére is, ha pl. családot akarnak.


Egyébként én egy jómódú férfit sem ismerek, akinek gáz lenne a barátnője/felesége. Ahol anyagi különbség van ott a nő szép, értelmes, diplomás, kiváló háziasszony és ha van gyerek akkor jó anya. Egyetlen "bűne", hogy csóró családból származik. De talán ez bocsánatos bűn, szerencsére itt Mo.-n nincs kasztrendszer, ha jól tudom.

2020. júl. 8. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
Na én pont ezért is akarok gazdag lenni. Végre lenne nőm aki fiút szülne nekem. És nem tud elhagyni se.
2020. júl. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sunshinedoll ***** válasza:

Szerintem max azokra a manipulatív alakokra jellemző ez, akik a pénzük által akarják tőlük függővé tenni a nőt, aki így aztán jóval nehezebben fogja otthagyni. Persze, miután már elmart mellőle minden barátot meg családtagot.


Nem hinném, hogy ez MINDEN pénzes pasira jellemző lenne.

2020. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!