Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kit kellene valasztanom?

Redbull1977 kérdése:

Kit kellene valasztanom?

Figyelt kérdés

A szuleim a baratom utaljak mar a legelejetol, mert ugy latjak rosszul banik velem ami nem teljesen igaz, viszont egy reszben igen, mert nem nagyon enged sehova mert felt, tobb eselyt adtam neki h valtozzon, egy ideig sikerült, viszont vissza vissza ter ez a feltekenyseg a semmire, anyaek lattak néha rajtam hogy feszengek. Szerintük kulsore se illik hozzám, de en nagyon szeretem.

Nagyon jo ember de sok serelem erte, azert nem szereti ha hazajovok mert anyaek folyton tele beszelik a fejem es mindig mennek a vitak utana koztunk.

Most valasztas ele allitottak aztmondtak ha vissza megyek hozza ide mar nem tehetem a labam!

Senkit sem akarok elvesziteni es amúgy 22 eves vagyok, tudok onallo donteseket hozni de ok az elejetol nem kedvelik ahogy irtam, es en folyton ket tuz kozott vagyok, a baratommal egy munkahelyen vagyunk es mivel ossze vesztunk nemreg anyuek nem engednek dolgozni sem menni.. Ti mit tennetek a helyemben? Szeretem a csaladom ennek ellenere is de a baratom is nagyon szeretem. Kerlek segitsetek mert annyira kilatastalan minden nekem


2021. jan. 29. 17:06
 1/2 A kérdező kommentje:
Valamint most nagyon latom hogy a parom kuzd ertem, es latom rajta hogy probal valtozni, az utobbi idoben sikerult is neki, egy ket vita volt de nem feltekenyseg miatt, hanem mert a csaladom folyton bantja ot szavakkal, elhordjak mindennek..
2021. jan. 29. 17:07
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Hogy hogy nem engednek dolgozni? Nem engednek ki az ajtón? Magadat kellene választanod, mert ezek alapján a szüleid is és a párod is irányítani akar...
2021. jan. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!