Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan "nyomjam meg a nagy...

Hogyan "nyomjam meg a nagy reset gombot"?

Figyelt kérdés

Sokszor gondolkodom olyan tévedéseimen és hibáimon, amiket tizen-, huszonéves koromban elkövettem. A sok elszalasztott lehetőségek. A személyiségem fejlődésének mérföldkövei. Azok a pontok, amiken át kellett volna esnem vagy máshogy kellett volna történnie. Olyasmik, amiket máshogy kellett volna abban a korban csinálnom.

Újra tizenéves lennék, hogy máshogy csináljak mindent, hogy jobb legyen a helyzetem, jobb legyen a személyiségem és az életem. Egy hét múlva leszek 31 éves. Hiszek és reménykedek abban, hogy újjászülethetek úgy, hogy mindent teljesen előről kezdhetem. Keresem a reset gombot és azt, hogy hogyan nyomjam meg. Keresem a fájdalommentes, gyors és egyszerű módszert. Még nem találtam meg. Pedig már hónapok óta keresem.



2020. dec. 14. 10:40
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
83%
Ha úgy érzed késő, akkor minek tépjük neked a szánkat, miért nem hiszel nekünk? :/
2020. dec. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

Nincs fájdalommentes, gyors és egyszerű módszer. Szinte semmiben.


Az elhatározás jó, de a munka csak most kezdődik.

Először is, le kell számolnod a Téged korlátozó hiedelmekkel, amelyek rányomják a bélyegüket a jövődre. Ha nem teszed meg, attól még ott maradnak, és kifejtik a káros hatásukat.


Ezenkívül célokat kell kitűznöd az életedben. Olyanokat, amik miatt motiváltan kelsz fel minden reggel.


Ha érdekel, írj privit, nagyon szívesen segítek, ingyen.

2020. dec. 14. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
2020. dec. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:

Őszíntén, szerintem sokan vagyunk hasonló cipőben, mármint a múlton rengetegen rágódunk. Én is ha vissza gondolok rá, van mikor síró görcsöt kapok és legszívesebben vissza forgatnám kicsit az időt de a megoldás nem az.

A mentális betegség pedig.. szerintem is mindenképp beszélgetned kéne erről olyannal aki tényleg tud segíteni, akinek az a hivatása, mert mi nem hiszem hogy radikálisan meg tudjuk változtatni a véleményedet, olyan mély lehet ez a dolog.

Az írásod alapján intelligens, normális srác vagy, csak kicsit elveszett a múltban. Szerintem is új értelmek, célok kellenek és ha durván antiszoc voltál tizenévesen és elmúlt 10 évben kezdtél nyitni, akkor szép lassan haladsz és képes lennél kijönni ebből.

2020. dec. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Manócska1 ***** válasza:
100%
sikerült valamit változtatnod azóta? mi újság veled? írhatsz privit is ha gondolod szívesen segítek ingyen. 42 felé közelgő nő vagyok.
2021. jan. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Dettó így vagyok én is, csak mínusz két év. Szó szerint belebetegszem, ha arra gondolok, mennyi mindent halasztottam el és mennyi idő repült el a semmibe. Vannak szakmáim, diplomám is, sz.rt se boldogít. Nekem az az idő kellene vissza és kész. Engem leginkább az tört meg, hogy benne maradtam egy nagyon nem egészséges kapcsolatban a családommal, hiába is nem velük éltem már. Mentálisan teljesen kikészített, jóformán munkaképtelen vagyok az állandó pánikrohamaimmal és a generalizált szorongásommal. Tudom, hogy jórészt magamnak csináltam, de ezzel se megyek sokra. Semmi más nem segítene, csak visszamennem a múltba és eltávolodni a családomtól minden értelemben, nem csak földrajzilag... Ellenségemnek sem kívánom a mentális bajaimat!
2021. jan. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!