Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan "nyomjam meg a nagy...

Hogyan "nyomjam meg a nagy reset gombot"?

Figyelt kérdés

Sokszor gondolkodom olyan tévedéseimen és hibáimon, amiket tizen-, huszonéves koromban elkövettem. A sok elszalasztott lehetőségek. A személyiségem fejlődésének mérföldkövei. Azok a pontok, amiken át kellett volna esnem vagy máshogy kellett volna történnie. Olyasmik, amiket máshogy kellett volna abban a korban csinálnom.

Újra tizenéves lennék, hogy máshogy csináljak mindent, hogy jobb legyen a helyzetem, jobb legyen a személyiségem és az életem. Egy hét múlva leszek 31 éves. Hiszek és reménykedek abban, hogy újjászülethetek úgy, hogy mindent teljesen előről kezdhetem. Keresem a reset gombot és azt, hogy hogyan nyomjam meg. Keresem a fájdalommentes, gyors és egyszerű módszert. Még nem találtam meg. Pedig már hónapok óta keresem.



2020. dec. 14. 10:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell kitörölnöd semmit. Az is TE voltál valamikor, a te életed, a te hibáid, a te sikereid, a te kudarcaid. Ezektől vagy most az, aki. Nem kell kitörölnöd, csak eltemetned, és tanulni belőle. Az a lénye, mi van most. Én jelenleg ugyanezen megyek keresztül, meg kell tanulnom a hibáimat elfogadni, együtt élni a múltammal és megismerni akivé lettem. Én is kitörölni akartam, elfelejteni, de hogy is lehetne, amikor hozzám tartozik?

31N

2020. dec. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi sem egyszerűbb, elfogadod a múltban történt hibáidat, nem keseregsz és rágod magad rajtuk, hanem a jövőbe nézel, és ott próbálsz meg valami jobban kihozni magadból.
2020. dec. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindent emlekezet nelkül ujrakezdhetnel ugyanazokba a hibàkba esnél bele..
2020. dec. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
És mi a helyzet a tendenciával? Amikor tudja az ember, hogy most, 31 évesen késő ezekből tanulságot levonni. Tudja a hosszú távú hatásait. A hiba pedig óriási, amikor nem élt a lehetőségekkel. Ilyenkor mi van, ha az kihat jövőre is?
2020. dec. 14. 10:49
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem élt a lehetőségekkel. 31 éves vagy, fiatal vagy, még bármibe belekezdhetsz, sosem késő. Egy tanulás, egy család, vagy bármi, ami boldoggá tesz. A lényeg, hogy kezdd el, mert az idő csak megy.
2020. dec. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%
Ugyanez vagyok, csak három év "lemaradással" :D vagy inkább előnnyel? Lehet, hogy be kéne linkelnem neked egy korábbi kérdésemet, hogy lásd, mennyire azonosak a gondolataink :D Pszichológusnál voltál már? Nem vagy esetleg borderline-os?
2020. dec. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
#6: Ennyiből az emberek 99%-a borderline-os lehetne... Mindenki hoz rossz döntéseket, él sz@rban. Ettől nem kell megijedni. Újra kell kezdeni az életet és ennyi.
2020. dec. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem olyat aki negyven akárhány évesen két kisgyerek mellett ült vissza az iskolapadba új szakmát tanulni.
2020. dec. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

4# ha megtalàlom belinkelem a videot.

Nem csupàn megelözö lépéseken vagy éveken mulnak dolgok.

Ezt vésd az eszedbe:

Egyetlen nagyon apro észrevétlen pillanat is megváltoztathat egy egész életet is!


Csak 3 perc a video sacc

[link]

2020. dec. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

5!


Késő. 21 éves koromig nagyon komoly szinten antiszociális voltam. Az elmúlt 10 évben kezdtem nyitotabbá válni. 10-15 évv lemaradás. Család kilőve. Tudom, hogy előre, hogy egyedül fogok élni.

Tanulás terén annyit, hogy már a negyedik szakmám megvan. És tanultam mellettük angolul, németül és oroszul. Jelenleg a japánnal kezdtem el küzdeni egyedül, teljesen az alapoktól.


6!


Egyszer valaki azt mondta nekem, hogy bipoláris vagyok. Nem tudom, hogy a borderline és a bipolár között mi különbség és az átfedés, nem foglalkoztam vele. Egyáltalán nem jártam pszichológushoz.


8!


Fél éve szereztem meg a negyedik szakmám.

2020. dec. 14. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!