Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csajok, nektek is bejönnek a...

Csajok, nektek is bejönnek a katonák, tűzoltók, rendőrök?

Figyelt kérdés
Úgyértem az egyenruha. Persze ha még jól is néz ki a pasi aki hordja az egy plusz, de már maga az egyenruha számomra nagyon vonzó.
2020. okt. 4. 22:36
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Bakancs* (bocsánat, elírtam)
2020. okt. 5. 07:50
 12/20 anonim ***** válasza:
25%
Milyen beteg az, aki fegyverre izgul..
2020. okt. 5. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Nem vagyok beteg :) nőként ezt úgy látom, hogy azért imponál, mert érzem, hogy egy ilyen férfi biztosan megtudna védeni
2020. okt. 5. 08:24
 14/20 A kérdező kommentje:
Természetesen ez csak ilyen feltételes dolog, hiszen nincs mitől megvédeni, jól tudom, mielőtt ebbe is belekötsz :D
2020. okt. 5. 08:25
 15/20 anonim ***** válasza:
36%

Nem az a baj, hogy nincs mitől megvédeni.. Az a baj, hogy egy férfi nem azért fog tudni megvédeni, mert tud fegyvert használni. Ha szükség van rá, az mindenkinek megy.

Egy férfi inkább legyen erős, magabiztos, vedelmezzen minden téren..

2020. okt. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
jaj gyerekek nyugi már :D ez csak egy egyszerű kérdés volt, bolondos, játékos elgondolás :D Van párom, nem katona, nem rendőr, egyszerű ember, de ha kellene, megtudna védeni. De nem is ez a lényege a kérdésemnek, csak kíváncsi voltam, hogy rajtam kívül más csajnak is bejönnek-e az ilyen egyenruhás pasik :)
2020. okt. 5. 09:15
 17/20 anonim ***** válasza:
100%

Be bizony - persze a megfelelő magabiztos kiállással :)


Legjobb a katonazenekar díszegyenruhában! :)

2020. okt. 5. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Két évig volt katona párom. Néha kértem vegye fel az egyenruháját szex közben :D

Szóval igen, bejön.

Privát kösz de nem kell!

2020. okt. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Akik tévében vannak (színészek), bejönnek. A magyar valóság nem.
2020. okt. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Metionin ***** válasza:
55%
Nem. Egy jó pasira nem kell egyenruha hogy jó benyomást tegyen, a rossz pasi meg egyenruhában sem lesz szebb vagy okosabb.
2020. okt. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!