Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Csak nekem fura az ekkora...

Csak nekem fura az ekkora különbség a korosztályomban?

Figyelt kérdés

A hétvégén volt a 10 éves általános osztálytalálkozónk.

19en voltunk osztálytársak, egy elitebb suliban.

Én azóta csak 1 emberrel tartom a kapcsolatot, sokukról semmit nem tudtam.

2 részre lehet osztani minket.

Az egyik csoport a "jótanulók" akik voltak. A tanárok kedvencei. Ők mind főiskolára mentek, a föld felett 3 méterrel járnak, se gyerek, se család, némelyiküknek még csak párja sincs, egy irodában dolgoznak netto 150-200ezerért. Albérletben élnek, vagy otthon, szülők segítségével.

A másik csoport "mi". Akik sosem voltunk jó tanulók. Szakmát tanultunk, hamar elhelyezkedtünk egy egész jó munkahelyen, netto 250+ért. Gyerekeink vannak, házasok vagyunk, sajat ház, saját lábon állunk.


Csak nekem tűnik ebben a generációban egy ekkora szakadék?

Korombelieket nem nagyon ismerek, ez eddig nem tűnt fel.

Csak én látom így a helyzetet?


25L


2020. aug. 24. 14:38
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

#29

Egy intelligens ember nem nézi a másikat hazugnak, nem kérdőjelezi meg a másik ember szavát.


Egyébként abban mi fényezés van, hogy leírtam, hogy most jelenleg hol tartok? A kérdező is leírta ugyanezt, hogy ő hol tart jelenleg. Nos? Akkor a kérdező is fényezi magát?

2020. aug. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
52%
A kérdezőt támadták is a válaszolók, amiért fényezte magát, de a válaszolóknak már szabad.
2020. aug. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:

#32

Miután a kérdező hazugnak nevezett, ezért kénytelen voltam a kis fejecskéjét felvilágosítani.

A kérdezőt azért is támadtuk, mert rossz volt az összehasonlítása. Nem azonos szinten lévő embereket hasonlított össze.

2020. aug. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim válasza:
lol szerintem csak féltékeny mert a"jótanulók" sokkal jobban néznek ki és jobb életük van mint szegény csúnya hájas butácska kérdezőnek :'D
2020. dec. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!