Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minek kell ekkora felhajtást...

Minek kell ekkora felhajtást csinálni abból, ha maszkot kell viselni?

Figyelt kérdés

Még tüntetnek is ellene. Mi a franc bajod lesz abból, ha felveszed a maszkot?

"Karen"-ekből áll már a világ komolyan :( "neke senki ne mondja meg, hogy mit csináljak"

Felveszed és kész. Nem kell hinni a vírusban. Elég csak épeszűen gondolkozni. Sajnos rengeteg ismerősöm rokonai haltak bele, nekem már elég egyértelmű, hogy nem akarom kitenni magam annak a szenvedésnek.

A hagyományos maszk nem állítja meg a vírust. Oké. De nagyban lecsökkenti a fertőzés esélyét!!


Ha a titanikon is így viselkedtek volna az emberek rég megdöglött volna mindenki.

"én nem szállok be a mentőcsónakba" ne mondják meg nekem mit csináljak"

"nem is bizonyított a jéghegy létezése" "nem korlátozhatod a jogaimat, vissza akarok szállni" (a süllyedő hajóra)


Senkinek nem kívánom, hogy megtapasztalja azt, amit a koronavírusban elhunytak tapasztaltak.


2020. aug. 2. 13:20
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
78%

Én sem szeretem, kényelmetlen, beizzad az ember feje alatta nyáron, kipattanásosodok ahol éri a maszk. Reggelente általában szarul is vagyok és émelygek, erre a maszk még rátesz. DE ennek ellenére hordom, nem szeretek szabályt szegni.

Viszont ami most megy, annak semmi értelme. Az emberek negyede nem hordja, a fele hordja ugyan, de az orra kivan belőle, szóval semmit nem ér, és a negyede hordja rendesen. Most akkor vagy ellenőrizzék rendesen, vagy hagyjuk is a francba az egészet, mert így totál értelmetlen. Amúgy a vírus legelején még a szakemberek kommunikálták, hogy a maszk semennyire nem véd meg senkit semmitől(nyilván nem akarták, hogy a hirtelen megnőtt keresletben az orvosoknak, ápolóknak ne jusson). Szóval ezt azért elcseszték "fent" is rendesen, ezek után nyilván sokan nem hordják.

2020. aug. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!