Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Minek kell ekkora felhajtást...

Minek kell ekkora felhajtást csinálni abból, ha maszkot kell viselni?

Figyelt kérdés

Még tüntetnek is ellene. Mi a franc bajod lesz abból, ha felveszed a maszkot?

"Karen"-ekből áll már a világ komolyan :( "neke senki ne mondja meg, hogy mit csináljak"

Felveszed és kész. Nem kell hinni a vírusban. Elég csak épeszűen gondolkozni. Sajnos rengeteg ismerősöm rokonai haltak bele, nekem már elég egyértelmű, hogy nem akarom kitenni magam annak a szenvedésnek.

A hagyományos maszk nem állítja meg a vírust. Oké. De nagyban lecsökkenti a fertőzés esélyét!!


Ha a titanikon is így viselkedtek volna az emberek rég megdöglött volna mindenki.

"én nem szállok be a mentőcsónakba" ne mondják meg nekem mit csináljak"

"nem is bizonyított a jéghegy létezése" "nem korlátozhatod a jogaimat, vissza akarok szállni" (a süllyedő hajóra)


Senkinek nem kívánom, hogy megtapasztalja azt, amit a koronavírusban elhunytak tapasztaltak.


2020. aug. 2. 13:20
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
Ismerek olyan gyerekeket is, akik anya nélkül maradtak 6-8 évesen, csak azért, mert pár rohadék nem bírta felvenn ia maszkot. Ha MINDENKIN lenne maszk, aminek semmi akadája, csak az emberi ego, akkor jéé egyből lecsökkenne még a koronavírusban elhunytak száma!
2020. aug. 2. 13:25
 2/31 A kérdező kommentje:

Meg szeretném megérteni, hogy mégis mi az akadája annak, hogy maszkot vegyünk föl? SEMMI. Aki fulladozik, meg ilyen olyan baja van az megjátsza magát! Kamuuuu. felveszed a maszkot és kész.


Ismerős a liszt és a szűrő esete? Ha marokból öntöd a liszted egyből beleszórod a tálba. Na de szűrőn át? Sokkal lassabban hullik át és kevesebb. Magyarán felfogja egy részét.

Ugyanez a hatása a maszknak a koronavírusra. És minden másra.

2020. aug. 2. 13:29
 3/31 anonim ***** válasza:
89%
Én se értem. Utálom,kényelmetlen de ha szabály akkor szabály. Mellesleg nincs felesleges pénzem ha esetleg ellenőrzik és büntetnek. Nálunk helyközi buszon pl. 40 emberből kb. hármunkon volt. Lehet nem ér semmit,de legalább elmondhatom ha olyan van,hogy amit kértek a néptől,azt megtettem.
2020. aug. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
PLusz akik a kalauzzal ordítanak (mint az őrültek), hogy vonatozni akar, de maszk nélkül. VEdd föl a k*rva maszkod, vagy száljál le. Ilyen egyszerű. Karen! Tipikus Karen. Simán fel tudja venni a maszkot, de nem veszi, mert egoista.
2020. aug. 2. 13:30
 5/31 A kérdező kommentje:

3: háát. kényelmetlen. Olyat válassz, ami kényelmes. Levegőt mindegyikbe kapsz. Minden egyes nővér akár napi 20 órában is hord maszkot. és egyszer nem veszi le.

Érdekes ők nem fulladnak meg. SENKI nem fullad meg!

2020. aug. 2. 13:32
 6/31 anonim ***** válasza:
96%
Én se értem. Ismerek olyat Facebookon, aki mindig arról oszt meg dolgokat, hogy a maszk így meg úgy nem véd és milyen hülyeség. Meg posztban olyat is láttam, hogy a boltba ne jöjjenek be maszkos birkák. Pedig ez egy egyszerű kérés. Jó, az se jó, ha valaki mindig letámadja a mellette állót, hogy vegyen már fel maszkot, de a legrosszabb ez a lázadozás.
2020. aug. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
48%

Egyetértek veled, de most őszintén, jobb lesz attól, hogy itt kiéled az efölött érzett feszültséged? Miért nem helyszínen szólsz az illetőknek, ha ennyire szúrja a szemed? Én hordok maszkot, de nem szólok le senkit azért, ha nem teszi (otthon is felejthette akár...). Alapvető dolog lenne, hogy nem prüszkölünk-köhögünk a levegőbe, ha meg betegek vagyunk, főleg most, nem mozdulunk ki.


"Aki fulladozik, meg ilyen olyan baja van az megjátsza magát! Kamuuuu. felveszed a maszkot és kész."


Ezt viszont kikérem magamnak. Igenis fullasztó, főleg az időseknek a 40+ éves, szocializmusból hátramaradt őskövület vonatszerelvényeken, úgyhogy ne okoskodj.

2020. aug. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
65%
Én mindig felhúzom, és m*rhára idegesít, akik nem DE! egy jó, szűrős maszkban, ami illeszkedik az arcodhoz, tényleg nem kapsz levegőt - nekem max. 1 óra, és iszonyatosan elkezd fájni a fejem. HA mindenki hordaná rendesen, az egyszerű textil is elég lenne, de mivel legalább a fele magasról tesz rá, lehet fulladozni egy olyanban, ami ENGEM is véd másoktól, nem csak másokat tőlem:(
2020. aug. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
16%

Itz folyamat lepontozzàk azt aki a msik oldalrol tud ervelni.

Mo allampolgarai ugy követnek minden szabalyt mint a birkàk.

Ha nàlunk is legàlissà tennék az àllatokkal valo közösülest akkor meg az àllatvèdöket pontoznàk le meg üznének belölük gunyt. Az 100% elnézve nem csak a maszk hanem a korabban bevezetett szabalyzasokkal is a tömegreakciokat Mo-n.

2020. aug. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
77%

Fel szoktam venni.


DE.


Melegít, nem hallom benne saját magamat, nehezebben hallom a másikat.

Kevesebb levegő jut át, ami bizony zavaró pl lépcsőzésnél.


Ugyanakkor az egész víruspánikból elegem van. A H1N1-ből anno miért nem csináltak pánikot?

2020. aug. 2. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!